Přejít k hlavnímu obsahu

Optimalizace pracovních podmínek

Read time: 3 minuty
Optimalizace pracovních podmínek

Optimalizace pracovních podmínek je důležitým aspektem úspěšného řízení lidských zdrojů. Zlepšení pracovních podmínek může zvýšit produktivitu, snížit absentismus a zvýšit spokojenost zaměstnanců. Existuje několik způsobů, jak optimalizovat pracovní podmínky pro vaše zaměstnance:

  • Zajistěte dostatečné prostory pro práci: Dostatečně velké a vybavené pracoviště může pomoci zaměstnancům efektivněji pracovat.
  • Poskytněte dobré zázemí: Zaměstnanci budou mít více energie a budou se cítit lépe, pokud budou mít dostatek místa pro odpočinek a stravování.
  • Zajistěte kvalitní technologie a nástroje: Použití kvalitních technologií a nástrojů může urychlit práci a zvýšit produktivitu zaměstnanců.
  • Vytvořte přátelské a podpůrné prostředí: Přátelské a podpůrné prostředí může motivovat zaměstnance a podporovat jejich rozvoj.
  • Zajistěte work-life balance: Poskytnutí flexibilních pracovních podmínek a možnosti práce z domova může pomoci zaměstnancům vyrovnat se s osobními a profesionálními povinnostmi.
  • Poskytněte rozvojové příležitosti: Nabídnutí školení a rozvojových příležitostí může podpořit profesní růst zaměstnanců a zvýšit jejich motivaci.
  • Zajistěte dostatečné a spravedlivé odměňování: Dostatečné a spravedlivé odměňování může podpořit loajalitu zaměstnanců.

Dalším způsobem, jak zlepšit pracovní podmínky, je například zvážit možnosti flexibilní pracovní doby. Může se jednat o práci na směny, práci z domova nebo výměnný pracovní týden. Tento přístup může být výhodný pro zaměstnance, kteří se snaží vyrovnat práci a osobní život, a může také pomoci zlepšit jejich produktivitu a spokojenost v práci. Je důležité vytvořit jasná pravidla a komunikovat je se zaměstnanci, aby bylo zajištěno, že tento přístup neovlivní negativně výkon týmu.

Navíc, zlepšení fyzického prostředí práce může také pozitivně ovlivnit pracovní podmínky. To zahrnuje věci jako kvalitní osvětlení a větrání, pohodlné pracovní stanice a příjemné společenské prostory. Toto může pomoci zaměstnancům cítit se v práci pohodlně a příjemně a pomoci jim se soustředit na svou práci.

Konečně, poskytování benefitů a výhod pro zaměstnance může také pomoci zlepšit jejich pracovní podmínky. To může zahrnovat věci jako zdravotní pojištění, stravování nebo možnosti pro rozvoj kariéry. Toto může pomoci zaměstnancům cítit se více motivovaní a loajální vůči společnost i a zároveň může pomoci firmě zvýšit produktivitu a snížit fluktuaci zaměstnanců.

 

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“