Přejít k hlavnímu obsahu

Kurzy řidiče VZV WORKINTENSE

Read time: 3 minuty
Kurzy řidiče vysokozdvižných vozíků (řidič VZV) WORKINTENSE
Kurzy řidiče vysokozdvižných vozíků (řidič VZV) WORKINTENSE

Kurzy řidiče vysokozdvižných vozíků (řidič VZV) WORKINTENSE

Profese řidiče vysokozdvižného vozíku (řidič VZV) je na trhu práce velmi poptávaná. Předpokladem pro vykonávání této pracovní pozice je, že máte oprávnění k ovládání vysokozdvižného vozíku (VZV). Účinnost vysokozdvižného vozíku závisí na kvalifikaci řidiče, který za vozíkem sedí. Naše školicí centrum poskytuje v této oblasti kvalitní školení založené na kvalitní teorii a kvalifikované praxi.

Vysokozdvižný vozík je speciální typ skladového vozidla, které zvedá, přemísťuje a spouští různá břemena. Vysokozdvižné vozíky mají nosnost 3,5 - 5 - 7,5 tuny.

Účel školení

Kurz WORKINTENSE je určen pro osoby, které chtějí získat kvalifikaci řidiče vysokozdvižného vozíku (řidič VZV). Každý z účastníků kurzu získá potřebné teoretické znalosti a kurz praktických cvičení, díky nimž obdrží osvědčení o kvalifikaci.

Program kurzu

 • Teoretická příprava ve třídě pod vedením instruktora.
 • Praktický výcvik na stroji pod dohledem praktického instruktora.
 • Kurz bezpečnosti a ochrany zdraví při práci pro vysokozdvižné vozíky (VZV).
 • Absolvování zkoušky a vydání průkazu "řidiče vysokozdvižného vozíku (řidič VZV)".
 • Délka kurzu pro řidiče vysokozdvižného vozíku (řidič VZV) se obvykle pohybuje mezi 7 a 10 dny v závislosti na schopnostech každého účastníka.

Školení končí zkouškou a získáním kvalifikace potvrzující způsobilost pro používání vysokozdvižného vozíku (VZV). Řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík je platný na dobu neurčitou pro všechny typy použitelných vysokozdvižných vozíků (průkaz je platný pro všechny typy vysokozdvižných vozíků - zakladače, vysokozdvižné vozíky, terminálové tahače, hydraulické vysokozdvižné vozíky, plošinové vozíky a další).

Proč využít náš kurz WORKINTENSE

 • vhodné termíny, rychlé provedení, výhodná cena
 • díky kvalifikovanému personálu můžeme zaručit úspěšné složení zkoušky.
 • pořádáme kurzy po celý rok
 • ubytování po dobu trvání kurzu
 • poplatek za kurz zahrnuje poplatek za zkoušku
 • kurzy probíhají v našem školicím centru

Práce řidiče vysokozdvižného vozíku

Po úspěšném absolvování kurzu poskytujeme každému účastníkovi uplatnění ve špičkových českých potravinářských a automobilových společnostech po celé České republice.

Našim partnerům nabízíme „Kurzy řidiče VZV WORKINTENSE pro firmy“

 • Školení nových a kvalitních řidičů vysokozdvižných vozíků (řidič VZV).
 • Kvalifikační školení řidičů vysokozdvižných vozíků (řidič VZV).
 • Prodloužení platnosti dokladů řidičů vysokozdvižných vozíků (řidič VZV) na základě certifikované zkoušky.
Škola Možností (VZV)
Pro firmy

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“