Přejít k hlavnímu obsahu

Outsourcing mzdového účetnictví a personalistiky. Mzdové účetnictví, mzdy a personalistika

Read time: 3 minuty
Outsourcing mzdového účetnictví a personalistiky. Mzdové účetnictví. Mzdy a personalistika. Europa WORKINTENSE
Outsourcing mzdového účetnictví a personalistiky. Mzdové účetnictví. Mzdy a personalistika. Europa WORKINTENSE

Vedení personalistiky a mzdové agendy provádíme odborně a na vysoké úrovni. V tomto směru můžeme nabídnout spolupráci dvou typů: plný outsourcing personalistiky a kompletní převzetí mzdové agendy, nebo spolupráci na principu supervize.

Ve druhém případě vaše mzdové či personální oddělení bude i nadále plnit své funkce. Co se týče outsourcingu personalistiky a mzdového účetnictví, máme široké portfolio a rozumíme potřebám zákazníků.

Náš tým odborníků vám poskytne služby na té nejvyšší úrovni.

Outsourcing účetnictví: Vložte své mzdové účetnictví do rukou zkušených profesionálů

Pro mnohé zákazníky je nejvýhodnější svěřit procesy personalistiky a mzdového účetnictví do rukou  odborníků, kteří provádí tuto činnost dennodenně. A právě to firmám zajišťujeme: kompletní outsourcing účetnictví, mezd a personalistiky z rukou odborníků specializovaných právě na tyto oblasti.

Outsourcing personalistiky

Mzdy a personalistika vyžadují v jednorázových cyklech vyšší nasazení pracovníků v krátkých časových úsecích. V důsledku toho se menším firmám nevyplácí vést si vlastní personální úsek a outsourcing personalistiky jim nabízí časově i finančně výhodnější řešení. Outsourcing personalistiky na externí dodavatele navíc firmám garantuje tu nejlepší efektivitu, externisté na mzdové účetnictví bývají v dané oblasti zpravidla ti největší odborníci a umí domyslet i finanční dopady dílčích rozhodnutí managementu. Zpracovávání citlivých informací mzdového účetnictví mimo firmu navíc zajišťuje vyšší míru diskrétnosti.

Outsourcing účetnictví

V rámci naší outsourcingové divize zajišťujeme firmám vedení účetnictví na velmi vysoké úrovni. Náš specializovaný  tým je v oboru expertem na vysoké úrovni nejen na mzdové účetnictví, máme široké portfolio a chápeme potřeby našich zákazníků.

Nabízíme spolupráci dvou typů:

 • Úplný outsourcing personalistiky a mezd prostřednictvím kompletního převzetí agendy.
 • Spolupráce na principu supervize, přitom vaše mzdové nebo personální oddělení i nadále plní své funkce.

Komu se hodí outsourcing účetnictví a personalistiky?

 • Menším firmám, které nemají kapacitu na interně vedené mzdové účetnictví
 • Firmám, které se chtějí pojistit proti rizikům plynoucím z nesprávně vedeného účetnictví, což u interní účtárny lze jen v určitém rozsahu
 • Firmám, které chtějí udržovat údaje v maximální diskrétnosti

Výhody outsourcingu účetnictví a personalistiky

 • Vyšší kvalita. Externí dodavatelé jsou specialisty ve svém oboru. Neustále se vzdělávají a orientují se v příslušné legislativě.
 • Efektivita. Outsourcing personalistiky je maximálně efektivní, má skvěle nastavené procesy a organizaci a nabízí firmám nové pohledy na mzdy a personalistiku.
 • Zastupitelnost. V případě outsourcingu nedochází k výpadku klíčových zaměstnanců. U absence konkrétního pracovníka zajišťuje externí dodavatel na mzdové účetnictví odpovědného zástupce.
 • Pojištění odpovědnosti. Outsourcing účetnictví minimalizuje rizika z nesprávného vedení účetnictví a mezd. Externí dodavatelé mají uzavřené to nejlepší pojištění odpovědnosti.

Garance služby outsourcing účetnictví a personalistiky

 • Operační efektivita
 • Compliance – plná odpovědnost zákonu
 • Snížení soudních rizik
 • Úplná konfidence

Zaujala vás nabídka na outsourcing účetnictví? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů prostřednictvím formuláře níže. 

Outsourcingové služby procesů a funkcí

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“