Přejít k hlavnímu obsahu

Pracovní oděvy - Workintense Workwear

Read time: 3 minuty
Pracovní oděvy - Workintense Workwear
Pracovní oděvy - Workintense Workwear

Europa Workintense – společnost, která od roku 1996 nabízí své služby na trhu práce střední Evropy. Díky svým dlouholetým zkušenostem s řízením pracovního provozu v různých oborech (například logistika, průmyslová a potravinářská výroba, stavebnictví) víme o potřebách, která mohou na pracovišti vzniknout. Oddělení Workitense Workwear pomáhá našim zákazníkům řešit otázky spojené s pracovním oděvem, bezpečnosti a ochranou zdraví při práci (BOZP) a obzvlášť pak zaměřuje individuální přístup při řešení otázek spojených s pracovním oblečením osobními ochrannými pracovními prostředky (OOPP).

Pracovní oděvy na míru pro každého

Odborníci z Workintense Workwear posuzují potenciální rizika i požadavky pracovníků přímo v provozu zákazníka, což pomáhá nabídnout to nejlepší řešení v potřebách OOPP.

Jen ty nejlepší pracovní oděvy

Nabízíme pracovní oděvy předních světových výrobců a dodavatelů osobních ochranných pracovních pomůcek, jako jsou 3M, ATG, CERVA, F and F, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a další.

Do práce v pohodě

Na našem zboží pracují jak experti na bezpečnost, tak i designéři. Proto pracovní oděvy v nabídce Workintense Workwear nejen odpovídá všem bezpečnostním standardům, ale také skvěle vypadá a neomezuje v pracovníka v pohybu.

Všechno, co potřebujete

V nabídce Workintense Workwear jsou prakticky veškeré pracovní pomůcky, které jsou potřeba pro bezpečnou práci. Vyberete si u nás pracovní kalhoty, boty, bundy, trička, mikiny, svetry, rukavice, helmy, brýle, respirátory a další doplňky. A většina z toho je skladem a ihned k odeslání.

Náhradní plnění

Workintese Workwear také provádí drobné úpravy pracovních oděvů prostřednictvím svých šicích dílen, který mají status „ochranná dílna“. Více než 50% zaměstnanců našich dílen jsou osoby se zdravotním znevýhodněním, z tohoto důvodu jsme zákonem oprávněni poskytovat svým zákazníkům náhradní plnění formou nákupu zboží od naší společnosti. Náhradní plnění si lze smluvně předem rezervovat a zajistit si tak požadovaný objem plnění.

Další výhody spolupráce s Workintense Workwear:

  • Žádná minimální výše ceny objednávky.
  • Systém slev pro dlouhodobé partnery.
  • Na základě výše obratu nabízíme výhodnější cenové kategorie.
  • Vytvoříme pro Vás individuální nabídku přizpůsobenou velikosti Vaší firmy.
  • Dlouhodobým klientům nabízíme platbu na fakturu.

Každý zákazník dostane osobního obchodního manažera, který zajisti hladký průběh objednávky, a pomůže s vyřízením případných reklamací.

Pro firmy

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“