Přejít k hlavnímu obsahu

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes

Kvalifikovaní dělníci. Hledáte kvalifikované dělníky ze zahraničí?

Read time: 4 minuty
KvalifikovanÍ dělníci. Hledáte kvalifikované dělníky ze zahraničí? Europa Workintense
KvalifikovanÍ dělníci. Hledáte kvalifikované dělníky ze zahraničí? Europa Workintense

Hledáte kvalifikované dělníky pro práci ve vaší firmě, ale nemůžete odpovídající zaměstnance sehnat? V Europa Workintense vám s obsazováním volných míst pomůžeme. Nabízíme kvalifikované dělníky ze zahraničí, kteří zodpovědně přistupují k výkonu své práce. Disponujeme rozsáhlou databází dělníků z nejrůznějších profesí, kteří mohou okamžitě nastoupit do vaší firmy.

Dělníci ze zahraničí nejrůznějších profesí

Dělnické profese a odborná řemesla jsou specializací naší personální agentury. Nabízíme kvalifikované dělníky, kteří dokážou vzít za práci v každém prostředí a jsou zvyklí pracovat i ve ztížených podmínkách. Dělníci ze zahraničí mohou nastoupit do průmyslu, logistiky nebo do výrobních úseků obchodních společností. Nabízíme kvalifikované dělníky a specialisty do zámečnických služeb, montážních a zhotovovacích prací, na stavbu, montáž nástrojů či na obsluhu těžkých strojů. Garantujeme, že dělníci ze zahraničí určení na obsluhu těžkých strojů absolvovali všechny předepsané zkoušky a kurzy, na což v naší personální agentuře důkladně dohlížíme. Doplňte stav svých zaměstnanců zodpovědnými a kvalifikovanými dělníky ze zahraničí.

Dělníci ze zahraničí dočasně nebo na dlouhodobou práci i brigádu

Ať už hledáte stálé zaměstnance do vaší firmy, pracovní výpomoc na projekt nebo dočasné obsazení stavu vašich zaměstnanců, dokážeme vám v naší personální agentuře pomoci. Nabízíme spolupráci formou agenturního zaměstnávání a personálního leasingu, dočasného přidělení i nábor. Kvalifikované dělníky ze zahraničí tak můžete získat přesně podle potřeb své firmy na dobu, kterou aktuálně potřebujete.

  • Kvalifikovaní dělníci ze zahraničí formou temporary help. Nabízíme krátkodobé zapůjčení našich zaměstnanců pro případ, že vám aktuálně vypadla pracovní síla ve vaší firmě. Dělníci zůstávají v zaměstnaneckém vztahu s naší firmou a za jejich práci tak plně odpovídáme. Naši dělníci ze zahraničí díky tomu mohou flexibilně a bez problému doplnit stav vašich zaměstnanců ve výrobní špičce, během dovolených či svátků.
  • Kvalifikovaní dělníci na personální leasing. Personální leasing nabízí dlouhodobé zapůjčení kvalifikovaných dělníků na vaše projekty. Dělníci ze zahraničí zůstávají v tomto případě zaměstnanci naší firmy, nezatíží tak administrativně ani personálně kmenový stav vaší firmy a vy přitom můžete plně využívat kapacity nové pracovní síly.
  • Recruitment dělníků ze zahraničí. Zajistíme za vás vyhledávání a nábor kvalifikovaných dělníků ze zahraničí. Zprostředkujeme vám veškerou administrativu potřebnou k zaměstnávání cizinců. Našim zákazníkům nabízíme nadstandardní službu Try and Hire, se kterou zůstává námi vybraný zaměstnanec ve zkušební době v pracovněprávním vztahu k naší společnosti a až po jejím úspěšném absolvování přechází do vaší firmy. Můžete se tak sami ujistit, že k sobě přijímáte pouze skutečně kvalifikované dělníky ze zahraničí.

Chcete nabrat nové kvalifikované dělníky ze zahraničí? Ozvěte se nám a my vám v krátké době zprostředkujeme dělníky ze zahraničí do vybraných profesí a přesně podle vašich požadavků.

Pro firmy

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes

Individuální přístup ke každému klientovi

Ke každému z našich klientů přistupujeme jednotlivě. Všem se snažíme nabídnout službu, která bude tím nejlepším řešením pro jeho společnost. Profesionálně prověřujeme každého uchazeče a dbáme na to, aby uchazeči  k práci přistupovali zodpovědně a poctivě.

Poptávka služeb personální agentury Europa Workintense 

Balíčky služeb navrhujeme podle aktivity ve vašem podniku. Služby personální agentury, které nabízíme:

Ušetříme vám nejen peníze, ale i čas strávený při výběru toho správného pracovníka pro vaši společnost. Agenturní zaměstnanci jsou skvělou volbou pro řešení nedostatku pracovníků ve vaší firmě.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“