Přejít k hlavnímu obsahu

Kurzy svářeče WORKINTENSE

Read time: 3 minuty
Kurzy svářeče WORKINTENSE pro firmy
Kurzy svářeče WORKINTENSE pro firmy

„Kurzy svářeče WORKINTENSE“

Svařování je jedním z hlavních výrobních procesů v každém průmyslovém odvětví, nebo taktéž ve stavebnictví. Pro odvedení vysoce kvalitní práce musí mít svářeč odpovídající znalosti a speciální školení. Naše školicí středisko nabízí vysokou škálu kvalitních kurzů pro svářeče různých zaměření a druhů, které zahrnují teoretickou i praktickou část. Školení probíhá v malých skupinách, což pomáhá zajistit maximální zapojení všech studentů do procesu.

Kurz svářeče Workintense je určen pro osoby, které si chtějí prakticky i teoreticky osvojit kvalifikaci svářeče:

 • ruční svařování (MMA, 111, 114);
 • poloautomatické svařování (MIG/MAG, 121, 131, 135, 136, 137);
 • ruční svařování argonovým obloukem v inertním plynu (TIG 141);
 • základní a mezinárodní kurzy můžete absolvovat na základě zvolené rekvalifikace.

Program kurzů

 • Kurzy obsahují teoretickou část, během níž studenti získají znalosti, které jsou přímo potřebné v pracovním procesu. Zvláštní pozornost je věnována také bezpečnostním pravidlům na pracovišti.
 • Praktická část tvoří 90 % celého učebního procesu. Probíhá pod dohledem kvalifikovaného instruktora, jehož cílem je naučit účastníky pečlivě, rychle a kvalitně vykonávat svářečské výkony.
 • Na konci kurzu se koná test za přítomnosti komisaře, který je oprávněn potvrdit úspěšné absolvování kurzu a vydat osvědčení.

Všichni uchazeči, kteří absolvují školení a úspěšně složí zkoušku, obdrží certifikát evropského standardu, který jim umožní pracovat v České republice a v dalších evropských zemích.

Vlastnosti kurzů

 • Výhodná poloha školy v městské části Praha 5.
 • Kandidáti se mohou do kurzů přihlásit okamžitě. Délka kurzů je 2 až 14 dní v závislosti na zvolené kvalifikaci.
 • Poskytujeme ubytování v blízkosti školy (v případě potřeby).
 • Platba za kurz zahrnuje cenu certifikátu.

Pracovní nabídka zaměstnání pro svářeče

Po absolvování a úspěšném ukončení kurzu nabízíme každému účastníkovi práci v předních českých firmách.

Našim partnerům nabízíme „Kurzy svářeče WORKINTENSE pro firmy“

Školení nových a kvalitních svářečů pro potřeby vaší společnosti. Doškolení a přezkoušení svářečů v zaškolovacích a základních kurzech svařování. Kvalifikační školení svářečů různých druhů svařování. Prodloužení platnosti svářečského průkazu na základě certifikovaných zkoušek.

 • Zaškolovací kurzy svářečů podle ČSN 05 0705
 • Základní kurzy svářečů podle ČSN 05 0705
 • Nové mezinárodní zkoušky svářečů podle ČSN EN ISO 9606-1 a ISO 9606-2
 • Obnovení mezinárodní zkoušky svářečů podle ČSN EN ISO 9606-1 a ISO 9606-2

Účastníky na začátku školení vybavíme OOPP (svářečská kukla, čiré brýle, ochranný oděv MOFOS, kožená svářečská zástěra a kožené svářečské rukavice s manžetou) a učebními pomůckami (pracovní sešit, učebnice, výpisy z ČSN 05 0600, ČSN 05 0601, ČSN 05 0610 a ČSN 05 0630, vyhl. č. 87/2000 Sb.).

Neváhejte nás kontaktovat. Přijďte se informovat, poradíme vám s výběrem kurzu, který je nejvhodnější pro vás a vaše potřeby, které budou splňovat požadavky firemních procesů.

Welding Video WI
Pro firmy

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“