Přejít k hlavnímu obsahu

Dočasné přidělení zaměstnanců

Read time: 3 minuty
Dočasné přidělení zaměstnanců. Europa Workintense
Dočasné přidělení zaměstnanců. Europa Workintense

Dočasné přidělení zaměstnance vyřeší aktuální nedostatek pracovní síly ve vaší firmě

Řešíme potřeby zákazníků ve výrobním, logistickém a technologickém procesu. Prostřednictvím služby dočasné přidělení zajišťujeme firmám výpomoc našich vlastních zaměstnanců požadované kvalifikace na nárazové a sezónní práce. Najdete u nás pracovníky z Východní Evropy, kteří zastanou dělnické, řemeslné, technické, manuální, servisní, IT, administrativní a další práce.

S čím vám pomůže dočasné přidělení zaměstnance?

V rámci služby dočasné přidělení dostanete k dispozici našeho agenturního zaměstnance vámi určené kvalifikace na předem určenou dobu. Podle vašich požadavků vám vybereme nejvhodnějšího kandidáta, který u vás bude pracovat podle vašich interních směrnic, zaměstnávat ho však bude naše agentura. Tím vám ulevíme od administrativní a finanční zátěže a náročného jednání s úřady. Ušetříte si tak čas s hledáním vhodného kandidáta, starosti s procesem zaměstnávání kmenového zaměstnance, nutnou administrativou i zpracováním mezd a odvodů.

Výhody služby dočasné přidělení

Dočasné přidělení je ideální řešení pro firmy, jak flexibilně využívat pracovní sílu. Nemusíte kvůli každému mimořádnému nebo sezónnímu projektu najímat nové pracovníky. Dočasné přidělení zaměstnance je jeden ze způsobů, jak situaci dočasného nedostatku pracovní síly řešit. Jaké jsou další výhody této služby?

  • vybereme za vás nejvhodnější kandidáty na volnou pozici
  • povedeme za vás mzdovou a personální agendu
  • ušetříte náklady na mzdy a zákonné odvody
  • zajistíme veškerou administrativu a nutnou pro spolupráci s úřady

Dočasné přidělení zaměstnance jako řešení prodloužené zkušební doby

Další nespornou výhodou služby dočasné přidělení je náš program Try and Hire. Pokud se výhledově poohlížíte po nových kmenových zaměstnancích, ale zákonná zkušební lhůta je pro vás na testování nového zaměstnance příliš krátká, dočasné přidělení představuje zákonný způsob, jak tuto situaci řešit. Uzavřete s námi smlouvu na dočasné přidělení zaměstnance na předem určenou dobu a po jejím uplynutí se můžete rozhodnout, zda zaměstnance přijmete do své firmy na hlavní pracovní poměr či nikoli.

Limity služby dočasné přidělení

Dočasné přidělení zaměstnance vám můžeme zprostředkovat podle platné legislativy na 12 měsíců. Po uplynutí této doby je možné dohodu uzavřít ještě jednou na dalších maximálně 12 měsíců.

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytování této služby.

Agenturní zaměstnávání

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“