Přejít k hlavnímu obsahu

Logistické služby. Výrobní logistika

Read time: 2 minuty
Logistické služby. Výrobní logistika. Europa Workintense
Logistické služby. Výrobní logistika. Europa Workintense

Výrobní logistika a další logistické služby na míru potřebám vaší firmy 

Naše outsourcingová agentura nabízí prvotřídní logistické služby v oblasti nejen výrobní logistiky. Zajišťujeme pro naše klienty plynulý tok zboží včetně moderních systémů skladování, navrhujeme optimální řešení logistických služeb a hledáme nejefektivnější a finančně nejvýhodnější řešení.

Logistické služby, které nabízíme

Výrobní logistika

Zajistíme za vás kompletní organizaci a řízení finančních toků i toků zboží ve vaší výrobě. Součástí logistické služby je využití moderních technologií a řízení výroby.

Skladování

Disponujeme rozsáhlými skladovými prostorami na území České republiky a Ukrajiny. Zajišťujeme různé typy skladování zboží v závislosti na segmentu vašeho podnikání a očekávané délky skladování. Součástí logistické služby je přeprava mezi sklady a zásobování. Sklady jsou vybavené moderními regálovými systémy a manipulační technikou.

Logistika dopravy

Převezmeme za vás kompletní přesun zboží na určené místo, ve stanoveném množství a v konkrétní čas. Zajistíme plánování přepravy podle potřeby vaší firmy. Součástí služby může být i reverzní logistika, tedy zajištění toku použitých či reklamovaných výrobků od spotřebitele.

Outsourcing logistiky

Zprostředkujeme vám smluvní partnery z řad expertů ve výrobní logistice, který za vás převezmou kompletní či částečné logistické služby.

Poradenství v logistice

Pokud si nejste jisti efektivitou logistických procesů ve vaší firmě, rádi za vámi pošleme jednoho z našich zkušených expertů na výrobní logistiku. Pomůže vám optimalizovat vaše logistické procesy a pokud budete mít zájem, převezme odpovědnost za kompletní či částečnou přepravu a skladování vašeho zboží.

Výhody naší logistické služby

  • rozsáhlé skladovací prostory
  • flexibilní přeprava
  • outsourcing logistiky
  • výrobní logistika

Zaujaly vás naše logistické služby? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů prostřednictvím formuláře níže. 

Outsourcingové služby procesů a funkcí

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“