Přejít k hlavnímu obsahu

Nábor pracovníků. Profesionální výběr zaměstnanců

Read time: 3 minuty
Nábor pracovníků. Profesionální výběr zaměstnanců. Europa Workintense
Nábor pracovníků. Profesionální výběr zaměstnanců. Europa Workintense

Zaujalo vás, jak probíhá výběr zaměstnanců a nábor pracovníků? Naši odborníci splní všechny vaše požadavky při výběrů zaměstnanců, profesionálně a včas.

Vyhledávání a výběr zaměstnanců v rukou odborníka

Vyhledávání a výběr zaměstnanců je namáhavý proces, který zabírá mnoho času. V dnešní době je zapotřebí být neustále ve střehu, jinak i ty nejúspěšnější podniky mohou dojít k poklesu provozní činnosti společnosti. Nejlepší způsob, jak zvýšit loajalitu zaměstnanců, je konzultovat náborovou strategii s odborníky. Obrátit se na personální agenturu je nejlepším řešením v takových situacích.

Výběr zaměstnanců

Personální agentura Europa Workintense nabízí vyhledávání a výběr zaměstnanců. Pro nábor pracovníku

využíváme naši širokou databázi uchazečů. Neustále se rozšiřující databáze obsahuje aktuální životopisy potenciálních pracovníků, specializujících se na různé profese. Součásti výběru vhodných zaměstnanců je, že provádíme osobní pohovory a testování pracovníků, ověřujeme jejich reference a poskytujeme uchazečům informace o pracovních podmínkách pro konkrétní pozice.

Kdy je potřebný hromadný nábor pracovníků - MASS RECRUITMENT:

Rozšiřování podniků, růst sezónních výprodejů i fluktuace zaměstnanců, to vše vyžaduje hromadný nábor pracovníků.

Realizujeme hromadný nábor pracovníků na různorodé pracovní pozice:

  • kvalifikovaní i nekvalifikovaní dělníci
  • organizované skupiny pracovníků s vedoucím skupiny
  • odborníci
  • pracovníci průmyslu (automobilový, elektrotechnický, logistika, potravinářský, stavební, strojírenský)
  • sektory služeb (hotelnictví, obchodní společnosti, supermarkety, zdravotnictví)

Prostřednictvím našich poboček si můžete objednat hromadný nábor pracovníků kdekoliv v České republice. Dlouhá léta úspěšné práce nám umožňují momentálně analyzovat situaci na trhu práce. Díky tomu našim klientům nabízíme konkrétně definované strategie výběru zaměstnanců, společně s efektivní reklamní kampaní.

Účinnost a bezpečnost při náboru pracovníků S EUROPA WORKINTENSE:

Široké portfolio služeb a různorodé způsoby vyhledávání zaměstnanců nám umožňují splnit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů. Vyhledáváme jen ty nejvhodnější kandidáty na požadované pracovní pozice. Díky tomu je většina našich zákazníků, kteří se na nás obrací při vyhledávání a náboru pracovníků, spokojení a spolupracují s námi opakovaně.

Úspěšná realizace našich projektů je výsledek důvěryhodné spolupráce a vysoké kvalifikace odborníků personální agentury EuropaWorkintense.

Respektujeme potřeby každého klienta, a proto jsme schopni rychle a efektivně vyhledat potřebné pracovníky pro vaši společnost. 

Pro firmy
Nábor pracovníků. Profesionální výběr zaměstnanců. Europa Workintense

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“