Přejít k hlavnímu obsahu

Brigádníci a pomocné práce na krátkodobou výpomoc

Read time: 4 minuty
Brigádníci a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy. Europa Workintense
Brigádníci a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy. Europa Workintense

Brigádníci z dělnické profese a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy

Firma Europa Workintense vám zprostředkuje kvalifikované brigádníky na pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy formou agenturního zaměstnávání. Dokážeme splnit i velmi náročné požadavky na odbornost a termín prováděných prací.

Online kasina se stále častěji obracejí na brigády a podpůrné služby Europa Workintense, aby jim krátkodobě pomohly s řízením jejich provozu. S neustále rostoucí popularitou online hazardních her tato kasina neustále hledají způsoby, jak vylepšit své služby a zajistit hráčům bezproblémový herní zážitek, o kterém se více dozvíte na bizzo casino recenze, a právě tehdy Europa Workintense nabízí řadu specializovaných řešení přizpůsobených speciálně potřebám herního průmyslu, což z ní činí ideálního partnera pro online kasina. Jednou z klíčových výhod využití služeb brigád a podpůrných prací Europa Workintense jsou odborné znalosti, které přináší. Jejich tým se skládá z vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří se dobře orientují ve všech aspektech provozu kasin, od zákaznické podpory až po vývoj her. Díky tomu mohou online kasina využívat bohaté znalosti a zkušenosti, které mohou být pro jejich podnikání velkým přínosem. Partnerství s Europa Workintense navíc online kasinům umožňuje přístup k flexibilním personálním řešením.

Brigádníci a pomocné práce v provozu

Každý nabízený dělník je pečlivě vybrán naším personálním týmem. Zaručujeme vám jeho spolehlivost, kvalifikaci i respekt vůči vám a termínům. Námi dodávaní brigádníci pro pomocné práce na stavbě vám ušetří čas, finance i administrativu.

Brigádníci s praxí v průmyslu

Zajistíme vám brigádníky a dělníky pro pomocné práce v potravinářském, strojírenském, elektrotechnickém, automobilovém i nábytkářském nebo textilním průmyslu. Zprostředkováváme také pomocné práce v zemědělství.

Brigádníci v odborných řemeslech

Vyberte si kvalifikované dělníky a krátkodobé brigády mezi našimi svářeči, zedníky, soustružníky, zámečníky, lakýrníky a brigádníky pro další odborné pomocné práce.

Ostatní brigádníci a pomocné práce

Zajistíme i další kvalifikované pracovníky pro dílčí pomocné práce. Do vaší firmy může okamžitě nastoupit manipulační dělník do logistických skladů, operátor v logistickém skladu, logistikz, obsluha na výrobních linkách, řidič vysokozdvižných vozíků, balič, nástrojař, seřizovač CNC nebo pracovníci pro pomocné úklidové práce. Zajistíme také brigádníky do pečovatelských profesí, v řadách našich zaměstnanců najdete rovněž kvalifikované pečovatele a pečovatelky.

Proč si vybrat krátkodobé brigády v rámci služby agenturního zaměstnávání?

Jednorázové brigády v rámci agenturního zaměstnávání výrazně uleví provozu vaší firmy, flexibilně doplní její pracovní sílu třeba ve výrobní špičce, u krátkodobých projektů nebo v době dovolených.

 Brigádníky na pomocné práce získáte okamžitě a můžete se spolehnout na jejich odbornost, kterou sami prověřujeme. Dělníci navíc zůstávají v zaměstnaneckém poměru s naší společností, díky čemuž vám u krátkodobé brigády ubude práce s administrativou a řešením personálních záležitostí, včetně otázek zaměstnávání cizinců.

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytování této služby.

Agenturní zaměstnávání

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“