Přejít k hlavnímu obsahu

Outsourcing v automotive a průmyslu

Read time: 4 minuty
Outsourcing v automotive a průmyslu. Europa Workintense
Outsourcing v automotive a průmyslu. Europa Workintense

Průmyslový outsourcing a outsourcing v automotive: Jedinečné služby, pro majitele firem

Zajišťujeme realizaci systémových celků, procesů a funkcí a celkovou nebo částečnou výrobu se značným podílem manuální práce. Spolupracujeme ve výrobních, logistických a technologických procesech výroby a služeb.

Průmyslový outsourcing a outsourcing v automobilovém průmyslu představuje smluvní převod podnikatelských procesů a výrobních funkcí mezi objednatelem, naší outsourcingovou agenturou a jedním z našich smluvních partnerů. Cílený outsourcing představuje plnění objednávky a konkrétního zadání s následnou implementací výsledku do provozu objednatele.

V rámci služeb průmyslový outsourcing a outsourcing v automotive nabízíme pronájem výrobních kapacit našich smluvních partnerů pro zajištění kompletních procesů a implementace splněných cílů. Za jejich splnění a realizaci plně ručíme.

Průmyslový outsourcing a  Outsourcing v automobilovém průmyslu

Naším hlavním cílem v rámci divize „průmyslový outsourcing“  je realizace činností ucelených systémových celků,  výrobních, logistických a technologických procesů a konkrétního díla s významným podílem ruční práce.

Zajišťujeme pokrytí procesů při sezónních výkyvech ve výrobě. Dokážeme optimalizovat procesy, disponujeme kvalifikovanými a odbornými kapacitami a nabízíme nová technická a odborná  řešení. Díky tomu pomáháme našim zákazníkům významně pokročit v celkovém procesu výroby. 

Oblasti spolupráce v průmyslovém outsourcingu

Outsourcing v automotive a průmyslu: Formy spolupráce

Spolupráce v automotive a průmyslu probíhá některým z následujících způsobů:

  1. Zajištění vlastních kapacit a zřízení provozovny. Dokážeme převzít část výrobního procesu nebo celkový výrobní proces do svých výrobních kapacit. Zajistíme výrobní spolupráci přímo v provozu zákazníka prostřednictvím zřízením vlastní provozovny s interpretaci námi splněných cílů do dalších činností zákazníka. Tuto spolupráci realizujeme v následujících profesích: dělnické (s kvalifikací i bez kvalifikace), odborné technické a řemeslné, manuální, IT, manažerské, administrativní, servisní.
  2. Smluvní přemístění systémových celků na nevytížený pracovní trh. Zajistíme část systémové výroby na bázi výrobní spolupráce. Jsme schopni přemístit systémový celek náročný na manuální práce na pracovní trh, ve kterém je aktuálně dostatek kvalifikované pracovní síly, zejména do regionů Východní Evropy. Tím firmám zprostředkováváme motivovaný personál pro provozní činnost. Za vyrobený produkt nebo poskytnutou službu nabízíme plnou záruku.

Výhody spolupráce u služby průmyslový outsourcing

Základem celé spolupráce jsou naši pracovníci, které osobně vybíráme a prověřujeme. Jedná se většinou o občany Ukrajiny, států EU a dalších zemí,  kteří mají trvalý pobyt nebo občanství v členské zemi Evropské unie, popřípadě vízové povolení.

Kromě lidských zdrojů ale disponujeme také:

  • Rozsáhlými výrobními a skladovými kapacitami v České republice a na Ukrajině
  • Moderními výrobními technologiemi
  • Inovativním softwarovým řešením
  • Schopností automatizovat dosavadní manuální činnosti

Díky těmto kapacitám dokážeme v každé činnosti sjednocovat procesy a přenášet dovednosti a know-how.

Zaujala vás nabídka našich služeb outsourcing v automotive a průmyslový outsourcing? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů prostřednictvím formuláře níže. 

Outsourcingové služby procesů a funkcí

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“