Přejít k hlavnímu obsahu

Temporary help

Read time: 3 minuty
Temporary help. Europa Workintense
Temporary help. Europa Workintense

Temporary help - dočasná výpomoc na krátkodobé a sezónní práce

Řešíme potřeby zákazníků ve výrobním, logistickém a technologickém procesu. Zajišťujeme firmám dočasnou výpomoc prostřednictvím našich zaměstnanců na nárazové a sezónní projekty. Najdete u nás kvalifikované pracovníky z Východní Evropy, kteří zastanou dělnické, řemeslné, technické, manuální, servisní, IT, administrativní a další práce.

Temporary help - řešíme dočasné výkyvy v personálním obsazení firem

Nabízíme dočasnou personální výpomoc na zvládnutí mimořádných zakázek, sezónních prací nebo vykrytí nedostatku pracovní síly v době dovolených. Nemusíte již řešit problematický nábor nových zaměstnanců, služba temporary help vám ušetří čas i mzdové náklady, aniž by zatížila vaše personální procesy.

My vám na domluvenou dobu dočasně zapůjčíme naše zaměstnance podle požadované kvalifikace a vy tak vyřešíte nedostatek pracovní síly u nárazových zakázek.

Výhody spolupráce formou temporary help

  • pracovníci zůstávají vedeni jako zaměstnanci naší firmy
  • nulové náklady s vedením personální agendy

V průběhu celé spolupráce jsme odpovědní za námi dodané pracovníky a zajišťujeme veškerou mzdovou agendu. Práci těchto zaměstnanců vám přefakturujeme a vy jen dohlížíte na plnění úkolů, jako kdyby se jednalo o vaše zaměstnance. Ušetříte tím čas, finance i kapacity.

Kdy oceníte službu Temporary help

  • Vykrytí sezónní práce, na kterou chybí pracovníci
  • Překlenutí doby dovolených
  • Dočasné navýšení práce u mimořádných zakázek

Jak služba temporary help funguje?

Napište nám nebo si domluvte schůzku s jedním z našich konzultantů. Na základě vašich přání a požadavků vybereme nejvhodnější kandidáty na poptávané pozice. Vybraní pracovníci se na domluvenou dobu přesunou na váš projekt, avšak zůstanou zaměstnaní u naší společnosti, čímž vám odpadne mnoho starostí.

Za každého pracovníka odvádíme veškeré zákonné platby (daně, sociální a zdravotní pojištění, zákonné pojištění odpovědnosti).

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytovaní této služby.

Agenturní zaměstnávání

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“