Přejít k hlavnímu obsahu

Outsourcing v logistice

Read time: 3 minuty
Logistika. Outsourcing v logistice. Europa WORKINTENSE
Logistika. Outsourcing v logistice. Europa WORKINTENSE

Outsourcing logistických služeb a skladování zvýší vaši efektivitu a sníží provozní náklady

Zajišťujeme firmám kompletní outsourcing logistických služeb. Naše profesionální logistika,  bohaté zkušenosti a dlouhodobě budované know-how vám pomohou zjednodušit či kompletně zajistit toky vašeho zboží směrem k zákazníkům.

Outsourcing v logistice: hlavní výhody

 • Delegace. My převezmeme odpovědnost za veškerou logistiku a skladování a vy se tak můžete věnovat své hlavní obchodní činnosti
 • Flexibilita. Naše smluvní partnery můžete oslovit kdykoli. Pomohou vám odbavit mimořádné události i zajistit pokrytí sezónních výkyvů nejen ve skladování.
 • Specializace. Logistiku za vás zajistí tým na tento účel specializovaných pracovníků.
 • Finanční úspora. Zajišťování logistiky z vlastních zdrojů bývá pro firmy nákladné z hlediska času, lidských kapacit i financí.
 • Risk Management. Outsourcing v logistice řeší přenos části rizik na externí dodavatele

Proč si vybrat náš outsourcing logistických služeb

 • Maximální spolehlivost. Zaměřujeme se na kvalitu, efektivitu a klademe důraz na flexibilitu našich služeb. Díky tomu dokážeme naplnit každé vaše očekávání.
 • Transparentní financování. Zajištění logistiky externí společností je finančně transparentní a o veškerých procesech máte okamžitý přehled a dokumentaci.
 • Moderní technologie. Díky našim smluvním partnerům se můžete spolehnout, že proběhne v souladu s moderními praktikami a za pomoci nejnovějších technologií.

Služby outsourcingu v logistice

 1. Outsourcing skladování
 •  příjem zboží (vykládka, kontrola, zaskladnění)
 • zakládání a vyskladnění zboží ze skladu
 • převozy zboží v rámci skladu
 1. Outsourcing přepravy
 • expedice (kontrola, balení, třídění zboží)
 • organizace přeprav
 •  zásobování výrobních linek a odvoz zboží

 Varianty spolupráce outsourcingu v logistice

 1. Objednávka služby. Základní úroveň spolupráce u outsourcingu v logistice je objednávka služby u našich specializovaných smluvních partnerů.
 2. Převzetí dodavatelského řetězce. Komplexnější forma spolupráce v logistice představuje převzetí  části nebo celku dodavatelského řetězce, v rámci kterého dodáváme domluvený výsledek.
 3. Kompletní zajištění logistiky. V rámci této formy outsourcingu logistických služeb převezmeme kompletní optimalizaci logistického řetězce. Domluvíme se na očekávaném výsledku, koordinovaném týmu pracovníků a realizaci, která proběhne kompletně v naší režii.

Zaujala vás nabídka outsourcingu logistických služeb? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů prostřednictvím formuláře níže. 

Outsourcingové služby procesů a funkcí

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“