Přejít k hlavnímu obsahu

Recruitment pracovníků z Ukrajiny. Práce pro cizince

Read time: 2 minuty
Recruitment pracovníků z Ukrajiny. Práce pro cizince. Europa WORKINTENSE
Recruitment pracovníků z Ukrajiny. Práce pro cizince. Europa WORKINTENSE

Řeší vaše firma dlouhodobě problém neobsazených pracovních míst? Nedaří se vám najít na určité pozice vhodné zaměstnance? Naše personální agentura zajišťuje kompletní asistenci při zapojení do státního programu Režim Ukrajina, který právě tyto palčivé problémy českých firem řeší. Vy nabídnete práci pro cizince a my vám zajistíme ty nejvhodnější pracovníky z Ukrajiny. Zjistěte více o programu Režim Ukrajina.

Režim Ukrajina: Zajistíme pro vás kompletní recruitment pracovníků z Ukrajiny

Neustále řešíte nedostatek pracovních sil? Můžete se spolehnout, že vaše dlouhodobě volná pracovní místa obsadíme těmi nejvhodnějšími pracovníky z Ukrajiny, které osobně vybíráme a prověřujeme. Na samotný nábor navazuje také zajištění administrativní části, v rámci které vyřídíme veškerou potřebnou dokumentaci a zajistíme potřebná víza pro práci pro cizince. Vy získáte kvalifikované pracovníky z Ukrajiny, aniž byste omezili personální či administrativní kapacity vaší firmy.

Jak služba Recruitment pracovníků z Ukrajiny probíhá?

Zapojení se do programu Režim Ukrajina bývá pro firmy časově, personálně i administrativně náročné. Našim zákazníkům proto nabízíme kompletní asistenci v průběhu celého procesu.

  • Specifikace práce pro cizince. Na začátku nám dáte seznam volných pracovních míst a upřesníte nám případné požadavky na nutné kvalifikace a zkušenosti kandidátů.
  • Nábor pracovníků z Ukrajiny. Naši zkušení kolegové v náborových centrech následně provedou nejvhodnějších kandidátů, povedou osobní pohovory a vyberou nejvhodnější adepty na vaši pozici.
  • Odsouhlasení výběru pracovníků z Ukrajiny. Vybrané kandidáty s vámi osobně probereme a v případě vaší spokojenosti přejdeme do procesu sjednávání zaměstnaneckých karet.
  • Sjednávání pracovních víz. Administrativně vyřídíme veškeré oficiální dokumenty v průběhu získávání zaměstnaneckých karet pro pracovníky z Ukrajiny. Vaším jménem zajistíme veškeré jednání s úřady.
  • Přivedeme pracovníky z Ukrajiny do vaší firmy. Dohlédneme na úspěšnou realizaci celého procesu až do okamžiku, než noví zaměstnanci nastoupí do vaší firmy.

Zaujala vás naše nabídka recruitment pracovníků z Ukrajiny? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů. Na vyžádání vám sestavíme nezávaznou nabídku a zašleme reference našich služeb.

Režim Ukrajina

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“