Přejít k hlavnímu obsahu

WORKINTENSEGROUP – RECRUITMENT DLE VAŠICH POTŘEB. Nábor zaměstnanců z východní Evropy

WorkintenseGroup je lídrem v inovativních řešeních v oblasti zaměstnávání v centrální a východní Evropě.

Každý den propojujeme více než 1000 lidí se smysluplnou prací napříč širokou škálou dovedností a odvětví, což pomáhá k úspěchu klientů po celé Evropě. Jednou z našich nejvýznamnějších služeb je recruitment neboli nábor zaměstnanců. Naše společnost má v tomto oboru bohaté zkušenosti, jelikož působíme na trhu již od roku 1996.

Tato služba je v poslední době velmi žádaná, což je zapříčiněno mimo jiné i nedostatkem pracovních sil na trhu. Našim klientům pomáháme tento nedostatek řešit pomocí vhodné varianty náboru. Na základě poskytnutých informací a požadavků zákazníka mu navrhneme postup, který je pro konkrétní případ nejlepší.

Obvykle je při náboru postup takový, že se nejprve snažíme oslovit pracovníky na místním pracovním trhu. Pokud se nepodaří uspokojit požadavky zákazníka s jeho souhlasem, přecházíme na tzv. mezinárodní recruitment. Znamená to, že se snažíme oslovit zájemce o práci v jiných státech. 

Česká republika díky své ekonomické vyspělosti je velmi lukrativní zemí hlavně pro občany východních států Evropy. A právě na toto území se zaměřujeme při internacionálním náboru. Pomocí své rozsáhlé sítě poboček dokážeme oslovit uchazeče na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Moldavsku, Bělorusku, Pobaltí, a hlavně na Ukrajině.

Právě o pracovníky z Ukrajiny je v ČR velký zájem, o čemž svědčí i usnadnění procesu schvalování zaměstnaneckých karet pro ukrajinské občany.

WorkintenseGroup - 22 let inovací na poli mezinárodního zaměstnávání a náborových řešení!
Každý den spojujeme více než 1000 lidí se smysluplnou prací
Spolupracujeme s řadou významních firem z různých oborů

Naše služby

RECRUITMENT

Proč svěřit nábor a výběr zaměstnanců nám?

  • Disponujeme interní rozsáhlou databázi, kterou neustále aktualizujeme
  • Spolupracujeme s předními vysokoškolskými institucemi na zaměstnávání mladých odborníků
  • Realizujeme fokusované marketingové akce za účelem získání nových kandidátů
  • Využíváme všech možností, které nabízí e-recruitment
  • Účastníme se veletrhů specializovaných na oblast zaměstnávání, personalistiky a lidských zdrojů

Jak recruitment probíhá?

Po analýze vstupních požadavků provedeme předvýběr a představíme Vám pouze ty nejvhodnější kandidáty na danou pozici.

Nábor a výběr zaměstnanců provádíme především pro tyto obory: informační technologie, telekomunikace, personalistika, lidské zdroje, investiční a bankovní sektor, finance a účetnictví, administrativa, právní služby, marketing, obchod, maloobchod (retail), automobilový průmysl, logistika, stavebnictví, zdravotnictví, vzdělávání, školství, hotelnictví, cestovní ruch a pohostinství.

Neváhejte a svěřte výběr zaměstnanců odborníkům. Zrealizujeme pro Vás kompletní výběrové řízení, čímž ušetříme Váš čas i finance!

Jaké pracovníky Vám můžeme nabídnout?

 

IT - informační technologie

programátor (C#, php, java...), vývojář, developer, front end developer, project manager, web Developer ...
 

Engineering

vývojový inženýr, systémový inženýr, strojní inženýr, inženýr chemie technolog, technolog výroby, výrobní logistik ...
 

Finance

finance manager, business/finance controller, finanční analytik, účetní specialista, accounts payable specialist ...
 

Senior pozice

senior mzdový/á účetní, senior bussiness development specialist, senior finanční účetní, senior finance consultant ...
 

Zdravotnictví

zdravotní sestry, pečovatelky, personál služeb v lékařství, záchranář ...
 

Potravinářský průmysl

pekař, řidič, technolog, mechanik, laborant, řezník, pomocná síla ...
 

Automobilový průmysl

operátor výrobních strojů, seřizovač CNC, seřizovač, zámečník, soustružník, kvalifikovaný dělník ...
 

A jiné obory

Naše náborová centra východní Evropy

Nábor zaměstnanců z východní Evropy

Spolupracujeme s řadou významných firem z různých oborů

Máte nějaké otázky?

Volejte +420 724 969 679 (8:00 – 17:00)

Máte-li zájem o pracovníky z Ukrajiny, prosím, vyplňte poptávkový formulář níže. Uveďte, prosím, informaci o Vaší společnosti, volných místech a službách, které Vás zajímají. Budeme Vás kontaktovat a nabídneme možnost využití našich služeb, které odpovídají Vašim potřebám.

Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Náš tým je Vám k dispozici a je připraven k podpoře vašich požadavků. Jsme schopni reagovat na Vaše potřeby a požadavky velice rychle bez ohledu na to, kde a kdy vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům a to prostřednictvím našich proškolených pracovníků.

Marina Popová,
Customer Acquisition Specialist

WorkintenseGroup Solutions

Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“