Přejít k hlavnímu obsahu

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes

Executive search a head hunter efektivní a účinný způsob získat vysoce kvalifikovaných pracovníků do své firmy

Read time: 3 minuty
Executive search a head hunter efektivní a účinný způsob získat vysoce kvalifikovaných pracovníků do své firmy. Europa Workintense
Executive search a head hunter efektivní a účinný způsob získat vysoce kvalifikovaných pracovníků do své firmy. Europa Workintense

Executive search

Část recruitmentu. Zabývá se vyhledáváním pracovníků především na vrcholné pozice ve společnosti. Executive search je časově náročný, ale vysoce efektivní a účinný způsob, jak získat profesionála do své firmy, což pomůže při rozvoji společnosti.

Tato metoda je vhodná jen při vyhledávání vrcholových zaměstnanců, kteří jsou na pracovním trhu cenní. Celým procesem executive search se zabývá head hunter.

Head hunter

Odborník pro vyhledávání pracovníků na střední a vrcholová místa ve společnosti. Head hunter se zaměřuje na konkrétní vysoce kvalifikované specialisty.

Head hunter má širokou databázi dlouhodobě monitorovaných, specializovaných a talentovaných profesionálů, a to zájmena v TOP managementu. Povětšinou oslovuje vysoce kvalifikované pracovníky, kteří už jsou zaměstnaní v jiné společnosti. Diskrétně je kontaktuje a nabídne jim danou pracovní pozici. Jeho cílem je specialisty přesvědčit, že nabízené výkonné místo je pro ně životní příležitostí.

Jak probíhá executive search

1. Seznámení s vaší společností.

V této fázi se sblížíme s vaší společnosti. Posuzujeme, jaké změny v personále by vaší firmě prosperovaly.

2. Konzultace volné pracovní pozice

Diskutujeme ohledně výkonného místa, hlavně s ohledem  na pracovní dobu, výši platu, prémie, výhody pro zaměstnance a dovolené. Snažíme se vyzdvihnout danou nabídku tak, aby byla co nejlákavější.

3. Vaše požadavky

Seznámíte nás s vašimi požadavky a s tím, co očekáváte od budoucího zaměstnance.

4. Průzkum trhu / databáze odborníků

Výběr a konzultování vhodných kandidátů, kteří by zapadli  do vaší firmy.

5. Nabídka vhodných uchazečů, kteří splňují vaše kritéria.

Představíme vám nabídku vybraných kandidátů, který splňují vaše požadavky. Seznámíme vás s jejich osobní a pracovní historií a také s dosaženými úspěchy v kariéře.

6. Zúžení výběru kandidátů

Pokud je okruh kandidátů příliš široky, výběr zmenšíme.

7. Výběr kandidáta

Vámi zvoleného kandidáta kontaktujeme a nabídneme mu danou pracovní pozici. Ujistíme daného kandidáta, že daná nabídka jeho životní příležitostí, a významný krok ke změně v pracovním i v osobním životě.

Pro firmy

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Zašlete nám vaši poptávku služeb už dnes

Individuální přístup ke každému klientovi

Ke každému z našich klientů přistupujeme jednotlivě. Všem se snažíme nabídnout službu, která bude tím nejlepším řešením pro jeho společnost. Profesionálně prověřujeme každého uchazeče a dbáme na to, aby uchazeči  k práci přistupovali zodpovědně a poctivě.

Poptávka služeb personální agentury Europa Workintense 

Balíčky služeb navrhujeme podle aktivity ve vašem podniku. Služby personální agentury, které nabízíme:

Ušetříme vám nejen peníze, ale i čas strávený při výběru toho správného pracovníka pro vaši společnost. Agenturní zaměstnanci jsou skvělou volbou pro řešení nedostatku pracovníků ve vaší firmě.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“