Přejít k hlavnímu obsahu

Administrativa. Outsourcing v administrativě

Read time: 2 minuty
Administrativa. Outsourcing  v administrativě. Europa WORKINTENSE
Administrativa. Outsourcing  v administrativě. Europa WORKINTENSE

Administrativa bez starostí

Administrativa bývá jednou z nejméně populárních, často všech časově nejnáročnějších aspektů podnikání. Není proto divu, že si firmy vybírají na tuto agendu samostatné pracovníky. Ne každé firmě se však vyplatí držet si vlastní zaměstnance v administrativě. Nejen z těchto důvodů se vyplatí uvažovat o outsourcingu administrativy.

Agendu administrativy můžete svěřit do rukou specializovaných odborníků, kteří provádí tuto činnost dennodenně. Mají přehled o vedení účetnictví, znají příslušnou legislativu, jsou výkonní, efektivní, mají výborné organizační schopnosti a perfektně se orientují v procesech.

Proč se vyplatí outsourcovat administrativu?

Mnoho firem potřebuje výpomoc s částí mimořádné administrativy často jen  v krátkých obdobích v závislosti na sezóně nebo mimořádných projektech. Vést si za tímto účelem vlastní administrativní oddělení proto není výhodné. Outsourcing administrativy nabízí mnohdy časově i finančně výhodnější řešení, garantuje tu nejlepší efektivitu a organizační schopnosti. U externích firem navíc bývá hlavní výhodou maximální diskrétnost. Pokud tedy vaše firma zpracovává citlivé informace, může být outsourcing administrativy tím nejlepším řešením.

Komu se hodí outsourcing administrativy?

  • Menším firmám, které nemají kapacitu na vlastní administrativní zaměstnance
  • Firmám, které se chtějí pojistit proti rizikům plynoucím z nesprávného zacházení s citlivými informacemi

Výhody outsourcingu administrativy

  • Efektivita práce. Můžete se soustředit jen na vaši klíčovou agendu a veškeré úkony administrativy přenechat na externí dodavatele.
  • Flexibilita. Externí dodavatelé se přizpůsobí vašim potřebám, a to jak v počtu pracovníků, tak v délce období jejich využití.
  • Zastupitelnost. V případě outsourcingu se vám nestane, že o potřebného pracovníka přijdete. Náhradu okamžitě zajišťuje smluvní partner.
  • Finanční úspora. Outsourcing administrativy šetří vaše náklady a zvyšuje výnosy. Ušetříte totiž na náborových procesech a mzdovou agendu včetně povinných odvodů

Zaujala vás nabídka outsourcingu administrativy? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů prostřednictvím formuláře níže. 

Outsourcingové služby procesů a funkcí

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“