Přejít k hlavnímu obsahu

Personální agentura pro cizince - zaměstnávání cizinců bez náročné administrativy

Read time: 3 minuty
Personální agentura pro cizince - zaměstnávání cizinců bez náročné administrativy. Europa Workintense
Personální agentura pro cizince - zaměstnávání cizinců bez náročné administrativy. Europa Workintense

Nabízíme služby personální agentury pro cizince. Zajišťujeme kvalifikované pracovníky v různých oborech, zajišťujeme nábor zaměstnanců a nabízíme poradenství, jak zaměstnat cizince ve vaší firmě tak, aby se vám to nejlépe vyplatilo.

Jak zaměstnat cizince v ČR?

Podmínky zaměstnávání cizinců v ČR ovlivňuje jejich původ. Pokud se jedná o cizince s trvalým pobytem v republice, o občana Evropské Unie či států Evropského hospodářského společenství, je to administrativně srovnatelné se zaměstnáváním českých občanů. Komplikace nastávají u zaměstnávání cizinců ze třetích států. Ti totiž potřebují speciální povolení k pobytu i práci na území České republiky. Europa Workintense za vás veškerou potřebnou administrativu zajistí.

Povinnost zaměstnavatele při zaměstnávání cizinců

Zaměstnávání cizinců s sebou nese celou řadu administrativních úkonů, které upravují speciální Podmínky zaměstnávání cizinců v ČR. Firma musí nejprve volné pracovní místo nahlásit na Úřad práce, kde by mělo zůstat v centrální evidenci minimálně 30 dnů. Pokud se do té doby neobsadí, zbývají už jen administrativní kroky. Každý cizinec musí mít povolení k pobytu i zaměstnání (formou zaměstnanecké či modré karty). Smlouva musí obsahovat pracovní a mzdové podmínky a délku pracovní doby. Zaměstnavatel musí nástup každého cizince do zaměstnání nahlásit na příslušném úřadu nejpozději v den nástupu.

Agenturní zaměstnávání cizinců

Jednou z možností, jak zaměstnat cizince v České republice bez starostí, je agenturní zaměstnávání. V rámci této služby zůstávají pracovníci v zaměstnaneckém vztahu k naší společnosti a my vám jejich práci pronajímáme na předem uvedenou dobu. Agenturní zaměstnávání cizinců zprostředkováváme v mnoha oborech a garantujeme pracovitost a kvalifikovanost dodávaných pracovníků.

Zaměstnávání cizinců na dohodu

Další možností, kterou využijete zejména u dlouhodobých projektů, je zaměstnávání cizinců na dohodu o provedení práce. Personální záležitosti a nezbytnou administrativu upravují speciální procesy, u kterých vám rádi budeme nápomocni. Naše personální agentura pro cizince nabízí pomoc při výběru vhodných pracovníků v rámci naší služby recruitment, zprostředkování brigádníků nebo asistenci při zajištění zaměstnaneckých karet nejen v rámci projektu Režim Ukrajina.

Personální agentura pro cizince Europa Workintense je vám k ruce v průběhu celého procesu zaměstnávání cizinců, ať už se rozhodnete pro kteroukoli z cest.

Pro firmy

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“