Režim Ukrajina
You are here:
  1. Domů
  2. / Režim Ukrajina

Režim Ukrajina. Zaměstnanci z Ukrajiny

Režim Ukrajina. Zaměstnanci z Ukrajiny. Europa WORKINTENSE
Režim Ukrajina. Zaměstnanci z Ukrajiny. Europa WORKINTENSE

Režim Ukrajina - zaměstnávání cizinců z Ukrajiny a jak na to. Zajistíme vám kvalifikované pracovníky 

Pro firmy / zaměstnavatele administrativně obstaráme registraci u Režimu Ukrajina, a provedeme nábor pracovníku přímo do vašeho kmenového stavu. Postaráme se o komplexní adaptaci vybraných vámi zaměstnanců v České republice jako je například ubytováni, a jiné důležitě životné potřeby.

Máte zájem o to obsadit svá volná pracovní místa zaměstnanci z Ukrajiny, avšak nemáte vybrané uchazeče? Rádi vám odpovědné pracovníky zprostředkujeme pomocí státního programu Režim Ukrajina.

Seženeme vám nejvhodnější zaměstnance z Ukrajiny

Hledáte kvalifikované pracovníky do nejrůznějších segmentů a zvažujete i zaměstnávání cizinců z Ukrajiny? Rádi pro vás zajistíme kompletní nábor kvalifikovaných pracovníků prostřednictvím státního projektu Režim Ukrajina. Veškerou administrativu spojenou s výběrem vhodných kandidátů a zajištěním zaměstnaneckých karet vyřídíme za vás.

Zaměstnávání cizinců z Ukrajiny bez starostí

Máte vybrané zaměstnance z Ukrajiny, ale nechcete se zdržovat administrativu spojenou se získáváním zaměstnaneckých karet? Rádi to vyřídíme za vás prostřednictvím projektu Režim Ukrajina. Stačí nám předložit seznam s konkrétními zaměstnanci z Ukrajiny, kterými chcete svá volná pracovní místa obsadit, a my se o vše postaráme.

Náležitosti projektu Režim Ukrajina

  • společnost musí existovat minimálně 2 roky

  • pracovní pozice obsazované zaměstnanci z Ukrajiny musí korespondovat s předmětem činnosti firmy

  • firma musí zaměstnávat alespoň 6 lidí na hlavní pracovní poměr a místa nabízená zaměstnancům z Ukrajiny musí být dlouhodobě neobsazená

  • nabízená mzda zaměstnancům z Ukrajiny musí dosahovat úrovně minimální mzdy, navýšené o případný příplatek za práci ve stíženém pracovním prostředí

  • firma musí řádně po dobu posledních dvou let pravidelně zveřejňovat své účetní závěrky

Režim Ukrajina je projekt českých ministerstev, který umožňuje firmám a společnostem spolupracovat s vybranými zaměstnanci z Ukrajiny a nabízet jim svá volná pracovní místa. Vznikl z prosté potřeby státu a firem urychlit a zefektivnit proces zaměstnávání cizinců z Ukrajiny. Do projektu Režim Ukrajina se mohou zapojit firmy a společnosti působící v České republice, které operují v oblasti výroby, služeb nebo ve veřejném sektoru.

Pokud se firmě dlouhodobě nedaří obsadit nabízená pracovní místa, mohou je díky programu Režim Ukrajina při získání povolení obsadit právě vybranými zaměstnanci z Ukrajiny.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.