Agenturní zaměstnávání
You are here:
  1. Domů
  2. / Agenturní zaměstnávání
  3. / Brigádníci - Pomocné práce

Brigádníci a pomocné práce na krátkodobou výpomoc

Brigádníci a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy. Europa Workintense
Brigádníci a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy. Europa Workintense

Brigádníci z dělnické profese a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy

Firma Europa Workintense vám zprostředkuje kvalifikované brigádníky na pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy formou agenturního zaměstnávání. Dokážeme splnit i velmi náročné požadavky na odbornost a termín prováděných prací.

Brigádníci a pomocné práce v provozu

Každý nabízený dělník je pečlivě vybrán naším personálním týmem. Zaručujeme vám jeho spolehlivost, kvalifikaci i respekt vůči vám a termínům. Námi dodávaní brigádníci pro pomocné práce na stavbě vám ušetří čas, finance i administrativu.

Brigádníci s praxí v průmyslu

Zajistíme vám brigádníky a dělníky pro pomocné práce v potravinářském, strojírenském, elektrotechnickém, automobilovém i nábytkářském nebo textilním průmyslu. Zprostředkováváme také pomocné práce v zemědělství.

Brigádníci v odborných řemeslech

Vyberte si kvalifikované dělníky a krátkodobé brigády mezi našimi svářeči, zedníky, soustružníky, zámečníky, lakýrníky a brigádníky pro další odborné pomocné práce.

Ostatní brigádníci a pomocné práce

Zajistíme i další kvalifikované pracovníky pro dílčí pomocné práce. Do vaší firmy může okamžitě nastoupit manipulační dělník do logistických skladů, operátor v logistickém skladu, logistikz, obsluha na výrobních linkách, řidič vysokozdvižných vozíků, balič, nástrojař, seřizovač CNC nebo pracovníci pro pomocné úklidové práce. Zajistíme také brigádníky do pečovatelských profesí, v řadách našich zaměstnanců najdete rovněž kvalifikované pečovatele a pečovatelky.

Proč si vybrat krátkodobé brigády v rámci služby agenturního zaměstnávání?

Jednorázové brigády v rámci agenturního zaměstnávání výrazně uleví provozu vaší firmy, flexibilně doplní její pracovní sílu třeba ve výrobní špičce, u krátkodobých projektů nebo v době dovolených.

 Brigádníky na pomocné práce získáte okamžitě a můžete se spolehnout na jejich odbornost, kterou sami prověřujeme. Dělníci navíc zůstávají v zaměstnaneckém poměru s naší společností, díky čemuž vám u krátkodobé brigády ubude práce s administrativou a řešením personálních záležitostí, včetně otázek zaměstnávání cizinců.

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytování této služby.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.