Agenturní zaměstnávání
You are here:
  1. Domů
  2. / Agenturní zaměstnávání

Agenturní zaměstnávání

Agenturní zaměstnávání. Europa WORKINTENSE
Agenturní zaměstnávání. Europa WORKINTENSE

Agenturní zaměstnávání cizinců - pronájem zaměstnanců na krátkodobou a sezónní výpomoc

Řešíme potřeby zákazníků ve výrobním, logistickém a technologickém procesu. Prostřednictvím služby agenturní zaměstnávání zajišťujeme firmám dočasnou výpomoc na nárazové a sezónní projekty. Najdete u nás kvalifikované agenturní pracovníky z Východní Evropy, kteří zastanou dělnické, řemeslné, technické, manuální, servisní, IT, administrativní a další práce.

Agenturní zaměstnávání vyřeší váš aktuální personální podstav

Čeká vás mimořádný projekt, sezónní práce nebo doba dovolených a víte, že potřebujete na krátkou dobu nabrat novou pracovní sílu? Zbavte se nepříjemné administrativy a personálních nákladů a využijte službu agenturní zaměstnávání. Vyhnete se zdlouhavým náborovým procesům, ušetříte finance a ještě máte jistotu dostatečné kvalifikace a zkušeností nových pracovníků. V rámci agenturního zaměstnávání své pracovníky pravidelně prověřujeme a na váš projekt tak dosadíme vždy na míru vybrané zaměstnance.

Agenturní zaměstnávání cizinců ušetří personální náklady vaší firmy

Naše agentura propojuje české a slovenské firmy s kvalifikovanými pracovníky z Východní Evropy, zejména z Ukrajiny. Na míru vybereme vhodné zaměstnance vyhovující profilu vašich volných pozic a dohlédneme na potřebnou kvalifikaci i veškerá nutná povolení v souladu se Zákonem práce. Agenturní zaměstnávání cizinců vám ušetří spoustu administrativní zátěže se zaměstnáváním cizinců, které v případě této služby kompletně zajištuje naše firma. Ušetříte navíc mnoho nákladů spojených s náborovým řízením, náklady na obstarávání procesu, které my děláme dennodenně a umíme šetřit náklady.

Nabídka služeb agenturního zaměstnávání

V rámci služby agenturní zaměstnávání cizinců nabízíme několik modelů spolupráce. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje potřebám vašeho projektu.

Proč využít službu agenturní zaměstnávání cizinců

  • ušetříte čas a náklady při náborovém procesu
  • ušetříte si starosti s administrativou zaměstnávání cizinců
  • zapůjčíme vám pracovníky podle požadované kvalifikace
  • v případě nespokojenosti s výkonem zaměstnance zajistíme okamžitou náhradu

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytování této služby.

Agenturní zaměstnávání, agenturní zaměstnávání cizinců - Europa WORKINTENSE

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.