HR pro firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pro firmy
  3. / Job. Jobcentrum WORKINTENSE
  4. / Nábor. Náborové centrum WORKINTENSE

Nábor. Náborové centrum EUROPA WORKINTENSE

Nábor. Náborové centrum EUROPA WORKINTENSE
Nábor. Náborové centrum EUROPA WORKINTENSE

Náborové centrum

Pracovní agentura Europa Workintense má širokou síť náborových center. Naše náborové centrum můžete najít v částech Střední i Východní Evropy. Jsme vlastníky velké databáze uchazečů, kteří mají zájem o práci v České republice nebo Střední a Západní Evropě.

Náborové centrum se nachází v Polsku, Slovensku, Maďarsku a především na Ukrajině. Náborové centrum můžete najít v každém regionu Ukrajiny, proto významná část našich pracovníků pochází z Ukrajiny.

Nábor pracovníků

O nábor pracovníků se stará náš profesionální tým. Naším cílem je nabídnout kvalitní výdělečnou činnost klientům z východní Evropy. S uchazeči komunikujeme buď telefonicky, nebo nás můžu osobně navštívit v jednom z náborových center. Manažeři agentury jsou vám k dispozici, rádi vám pomůžou s výběrem zaměstnanců a zodpoví vám veškeré dotazy týkající se náboru nových pracovníků.

Dělník ze zahraničí

Velké množství našich potenciálních uchazečů o práci tvoří pracovníci z Východní a Západní Evropy. Náš tým v náborových centrech je perfektně obeznámen s podmínkami pracovního trhu cílové skupiny uchazečů. Každému klientovi je přidělen jeho osobní konzultant, který ho doprovází během celého procesu připravování všech potřebných dokumentů pro práci v zahraničí. Naši pracovníci jsou perfektně proškoleni a ví, jak připravit každého pracovníka pro práci v zahraničí. Také se staráme o ubytování zahraničních pracovníků a pomáháme jim v průběhu celého jejich pobytu

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.