HR pro firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pro firmy
  3. / Human resources

Trh práce. Human resources

Human resources. Trh práce - Europa Workintense
Human resources. Trh práce - Europa Workintense

Human resources - lidské zdroje

HR je sféra zabývající se vedením a rozvojem personálu společnosti. Obnáší to různé druhy postupů a metod řízení. Využívají se při rozvoji a vedení personálu, a také při zlepšování vzájemných pracovních vztahů mezi zaměstnanci a vedením ve firmě. Human resources hrají téměř vedoucí roli ve strategickém a finančním řízení podniku.

Poradenství, trh práce

Naše poradenství je zaměřeno na strategii řízení a rozvoj human resources ve společnosti. Díky monitorování situace na trhu práce a sledovaní změn mezd vám pomůžeme optimalizovat mzdové náklady. Společně s vámi vytvoříme personální strategií pro rozvoj vašeho odvětví a pomůžeme zvýšit konkurenceschopnost společnosti.

Naši zkušení konzultanti vám poskytnou podporu na outsourcing, recruitment, rozsáhlé odborné znalosti osvědčených metod plánování human resource. Nabídnou poradenství z témat temporary help a personální leasing.

Služby personálního poradenství:

  • optimalizace řízení human resources
  • odborné personální poradenství v oblasti práva
  • pomoc při řešení obtížných situaci
  • operativní informace o legislativních inovacích ve spojení se zákony o cizincích (zákon o zaměstnanosti a zákon o pobytu cizinců)
  • obeznámení o situaci na trhu práce
  • prověření správnosti dokumentů v souladu s pracovněprávními předpisy České republiky

Sestavíme vám strategii pro optimalizaci mzdových nákladů. Poskytneme přehled o mzdách ve vašem průmyslovém odvětví a porovnáme s vašimi mzdovými náklady. Pomůžeme při výběru nových zaměstnanců, jejich vzděláním, rozvojem a odměňováním. Také vám ukážeme, jak můžete přímo a nepřímo působit na růst produktivity práce společnosti.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.