Agenturní zaměstnávání
You are here:
  1. Domů
  2. / Agenturní zaměstnávání
  3. / Temporary help

Temporary help

Temporary help. Europa Workintense
Temporary help. Europa Workintense

Temporary help - dočasná výpomoc na krátkodobé a sezónní práce

Řešíme potřeby zákazníků ve výrobním, logistickém a technologickém procesu. Zajišťujeme firmám dočasnou výpomoc prostřednictvím našich zaměstnanců na nárazové a sezónní projekty. Najdete u nás kvalifikované pracovníky z Východní Evropy, kteří zastanou dělnické, řemeslné, technické, manuální, servisní, IT, administrativní a další práce.

Temporary help - řešíme dočasné výkyvy v personálním obsazení firem

Nabízíme dočasnou personální výpomoc na zvládnutí mimořádných zakázek, sezónních prací nebo vykrytí nedostatku pracovní síly v době dovolených. Nemusíte již řešit problematický nábor nových zaměstnanců, služba temporary help vám ušetří čas i mzdové náklady, aniž by zatížila vaše personální procesy.

My vám na domluvenou dobu dočasně zapůjčíme naše zaměstnance podle požadované kvalifikace a vy tak vyřešíte nedostatek pracovní síly u nárazových zakázek.

Výhody spolupráce formou temporary help

  • pracovníci zůstávají vedeni jako zaměstnanci naší firmy
  • nulové náklady s vedením personální agendy

V průběhu celé spolupráce jsme odpovědní za námi dodané pracovníky a zajišťujeme veškerou mzdovou agendu. Práci těchto zaměstnanců vám přefakturujeme a vy jen dohlížíte na plnění úkolů, jako kdyby se jednalo o vaše zaměstnance. Ušetříte tím čas, finance i kapacity.

Kdy oceníte službu Temporary help

  • Vykrytí sezónní práce, na kterou chybí pracovníci
  • Překlenutí doby dovolených
  • Dočasné navýšení práce u mimořádných zakázek

Jak služba temporary help funguje?

Napište nám nebo si domluvte schůzku s jedním z našich konzultantů. Na základě vašich přání a požadavků vybereme nejvhodnější kandidáty na poptávané pozice. Vybraní pracovníci se na domluvenou dobu přesunou na váš projekt, avšak zůstanou zaměstnaní u naší společnosti, čímž vám odpadne mnoho starostí.

Za každého pracovníka odvádíme veškeré zákonné platby (daně, sociální a zdravotní pojištění, zákonné pojištění odpovědnosti).

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytovaní této služby.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.