Agenturní zaměstnávání
You are here:
  1. Domů
  2. / Agenturní zaměstnávání
  3. / Personální leasing

Personální leasing

Personální leasing. Europa WORKINTENSE
Personální leasing – orientujeme se na pracovníky východní Evropy, a to především z Ukrajiny. Europa WORKINTENSE

Personální leasing. Pracovní síla - zajišťujeme pronájem zaměstnanců

Personální agentura Europa Workintense provozuje službu personální leasing, jejímž úkolem je zajistit stabilní agenturní zaměstnance s minimální fluktuací, sezonní personál, brigádníky, dočasnou výpomoc, jednoduše řečeno pronájem zaměstnanců, pracovní síly. Formou služby personální leasing zajišťuje společnost Europa Workintense pronájem pracovní síly, která je vhodná k výkonu určitého úkolu v provozu zákazníka.

Personální leasing pro zaměstnavatele

Jedna z klíčových činností personální agentury Europa Workintense je služba personální leasing. Díky naší rozsáhlé databázi stálých i potenciálních pracovníků jsme schopni zajistit dlouhodobý i krátkodobý pronájem zaměstnanců, pracovní síly. To nám také pomáhá flexibilně řešit vznikající překážky.

Při poskytovaní služby personální leasing se dle zákona orientujeme na mezinárodní pronájem pracovní síly, která se skládá z domácích i zahraničních pracovníků s trvalým pobytem nebo občanstvím v Evropské unii.

Během dlouholeté úspěšné činnosti jsme shromáždili značné odborné znalosti z různých odvětví a pro tato odvětví nabízíme také kvalifikovaný personál, jejichž smlouvy jsou právnicky ošetřeny a s nimiž jsme již zrealizovali množství různých projektů.

Pracovní síla z různých odvětví

Europa Workintense společně se svými dceřinými společnostmi v různých státech centrální a východní Evropy operuje s rozsáhlou základnou lidských zdrojů. Náš potenciál se skládá z několika tisíc pracovníků, kteří jsou zapojeny do obchodně – výrobních procesů v oblasti technické, administrativní, manažerské, řemeslné, manuální i dělnické.

To nám umožňuje flexibilně zajišťovat mezinárodní pronájem pracovní síly jak na dlouhodobé, tak na krátkodobé bázi a operativně řešit problém nedostatku pracovníků na konkrétních projektech.

Do výrobního procesu našeho partnera dodáváme to nejcennější, co se čísly nedá vyjádřit – pronájem zaměstnanců, kteří jsou nejen pracovití, ale také motivovaní – což jednoduše vyjadřujeme heslem: WORKINTENSE BRINGS PROGRESS – PŘINÁŠÍME POKROK.

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytování této služby.

Personální leasing – orientujeme se na pracovníky východní Evropy, a to především z Ukrajiny. Europa WORKINTENSE

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.