Přejít k hlavnímu obsahu

Personální leasing

Read time: 3 minuty
Personální leasing. Europa WORKINTENSE
Personální leasing – orientujeme se na pracovníky východní Evropy, a to především z Ukrajiny. Europa WORKINTENSE

Personální leasing. Pracovní síla - zajišťujeme pronájem zaměstnanců

Personální agentura Europa Workintense provozuje službu personální leasing, jejímž úkolem je zajistit stabilní agenturní zaměstnance s minimální fluktuací, sezonní personál, brigádníky, dočasnou výpomoc, jednoduše řečeno pronájem zaměstnanců, pracovní síly. Formou služby personální leasing zajišťuje společnost Europa Workintense pronájem pracovní síly, která je vhodná k výkonu určitého úkolu v provozu zákazníka.

Personální leasing pro zaměstnavatele

Jedna z klíčových činností personální agentury Europa Workintense je služba personální leasing. Díky naší rozsáhlé databázi stálých i potenciálních pracovníků jsme schopni zajistit dlouhodobý i krátkodobý pronájem zaměstnanců, pracovní síly. To nám také pomáhá flexibilně řešit vznikající překážky.

Při poskytovaní služby personální leasing se dle zákona orientujeme na mezinárodní pronájem pracovní síly, která se skládá z domácích i zahraničních pracovníků s trvalým pobytem nebo občanstvím v Evropské unii.

Během dlouholeté úspěšné činnosti jsme shromáždili značné odborné znalosti z různých odvětví a pro tato odvětví nabízíme také kvalifikovaný personál, jejichž smlouvy jsou právnicky ošetřeny a s nimiž jsme již zrealizovali množství různých projektů.

Pracovní síla z různých odvětví

Europa Workintense společně se svými dceřinými společnostmi v různých státech centrální a východní Evropy operuje s rozsáhlou základnou lidských zdrojů. Náš potenciál se skládá z několika tisíc pracovníků, kteří jsou zapojeny do obchodně – výrobních procesů v oblasti technické, administrativní, manažerské, řemeslné, manuální i dělnické.

To nám umožňuje flexibilně zajišťovat mezinárodní pronájem pracovní síly jak na dlouhodobé, tak na krátkodobé bázi a operativně řešit problém nedostatku pracovníků na konkrétních projektech.

Do výrobního procesu našeho partnera dodáváme to nejcennější, co se čísly nedá vyjádřit – pronájem zaměstnanců, kteří jsou nejen pracovití, ale také motivovaní – což jednoduše vyjadřujeme heslem: WORKINTENSE BRINGS PROGRESS – PŘINÁŠÍME POKROK.

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytování této služby.

Agenturní zaměstnávání
Labor leasing - We focus on workers in Eastern Europe, mainly from Ukraine. Europe WORKINTENSE

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: i.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Vedoucí marketingového oddělení

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Customer Acquisition Specialist

„Férové partnerství a spokojenost všech zúčastněných stran je základ našeho podnikání. Staňte se jedním z našich spokojených zákazníků.“

Kontakty: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist - Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Náš tým je Vám k dispozici a je připraven k podpoře vašich požadavků.“