HR pro firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pro firmy
  3. / Kvalifikované dělnící ze zahraničí

Kvalifikovaní dělníci. Hledáte kvalifikované dělníky ze zahraničí?

KvalifikovanÍ dělníci. Hledáte kvalifikované dělníky ze zahraničí? Europa Workintense
KvalifikovanÍ dělníci. Hledáte kvalifikované dělníky ze zahraničí? Europa Workintense

Hledáte kvalifikované dělníky pro práci ve vaší firmě, ale nemůžete odpovídající zaměstnance sehnat? V Europa Workintense vám s obsazováním volných míst pomůžeme. Nabízíme kvalifikované dělníky ze zahraničí, kteří zodpovědně přistupují k výkonu své práce. Disponujeme rozsáhlou databází dělníků z nejrůznějších profesí, kteří mohou okamžitě nastoupit do vaší firmy.

Dělníci ze zahraničí  nejrůznějších profesí

Dělnické profese a odborná řemesla jsou specializací naší personální agentury. Nabízíme kvalifikované dělníky, kteří dokážou vzít za práci v každém prostředí a jsou zvyklí pracovat i ve ztížených podmínkách. Dělníci ze zahraničí mohou nastoupit do průmyslu, logistiky nebo do výrobních úseků obchodních společností. Nabízíme kvalifikované dělníky a specialisty do zámečnických služeb, montážních a zhotovovacích prací, na stavbu, montáž nástrojů či na obsluhu těžkých strojů. Garantujeme, že dělníci ze zahraničí určení na obsluhu těžkých strojů absolvovali všechny předepsané zkoušky a kurzy, na což v naší personální agentuře důkladně dohlížíme. Doplňte stav svých zaměstnanců zodpovědnými a kvalifikovanými dělníky ze zahraničí.

Dělníci ze zahraničí dočasně nebo na dlouhodobou práci i brigádu

Ať už hledáte stálé zaměstnance do vaší firmy, pracovní výpomoc na projekt nebo dočasné obsazení stavu vašich zaměstnanců, dokážeme vám v naší personální agentuře pomoci. Nabízíme spolupráci formou agenturního zaměstnávání a personálního leasingu, dočasného přidělení i nábor. Kvalifikované dělníky ze zahraničí tak můžete získat přesně podle potřeb své firmy na dobu, kterou aktuálně potřebujete.

  • Kvalifikovaní dělníci ze zahraničí formou temporary help. Nabízíme krátkodobé zapůjčení našich zaměstnanců pro případ, že vám aktuálně vypadla pracovní síla ve vaší firmě. Dělníci zůstávají v zaměstnaneckém vztahu s naší firmou a za jejich práci tak plně odpovídáme. Naši dělníci ze zahraničí díky tomu mohou flexibilně a bez problému doplnit stav vašich zaměstnanců ve výrobní špičce, během dovolených či svátků.
  • Kvalifikovaní dělníci na personální leasing. Personální leasing nabízí dlouhodobé zapůjčení kvalifikovaných dělníků na vaše projekty. Dělníci ze zahraničí zůstávají v tomto případě zaměstnanci naší firmy, nezatíží tak administrativně ani personálně kmenový stav vaší firmy a vy přitom můžete plně využívat kapacity nové pracovní síly.
  • Recruitment dělníků ze zahraničí. Zajistíme za vás vyhledávání a nábor kvalifikovaných dělníků ze zahraničí. Zprostředkujeme vám veškerou administrativu potřebnou k zaměstnávání cizinců. Našim zákazníkům nabízíme nadstandardní službu Try and Hire, se kterou zůstává námi vybraný zaměstnanec ve zkušební době v pracovněprávním vztahu k naší společnosti a až po jejím úspěšném absolvování přechází do vaší firmy. Můžete se tak sami ujistit, že k sobě přijímáte pouze skutečně kvalifikované dělníky ze zahraničí.

Chcete nabrat nové kvalifikované dělníky ze zahraničí? Ozvěte se nám a my vám v krátké době zprostředkujeme dělníky ze zahraničí do vybraných profesí a přesně podle vašich požadavků.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.