Agenturní zaměstnávání
You are here:
  1. Domů
  2. / Agenturní zaměstnávání
  3. / Dočasné přidělení zaměstnanců

Dočasné přidělení zaměstnanců

Dočasné přidělení zaměstnanců. Europa Workintense
Dočasné přidělení zaměstnanců. Europa Workintense

Dočasné přidělení zaměstnance vyřeší aktuální nedostatek pracovní síly ve vaší firmě

Řešíme potřeby zákazníků ve výrobním, logistickém a technologickém procesu. Prostřednictvím služby dočasné přidělení zajišťujeme firmám výpomoc našich vlastních zaměstnanců požadované kvalifikace na nárazové a sezónní práce. Najdete u nás pracovníky z Východní Evropy, kteří zastanou dělnické, řemeslné, technické, manuální, servisní, IT, administrativní a další práce.

S čím vám pomůže dočasné přidělení zaměstnance?

V rámci služby dočasné přidělení dostanete k dispozici našeho agenturního zaměstnance vámi určené kvalifikace na předem určenou dobu. Podle vašich požadavků vám vybereme nejvhodnějšího kandidáta, který u vás bude pracovat podle vašich interních směrnic, zaměstnávat ho však bude naše agentura. Tím vám ulevíme od administrativní a finanční zátěže a náročného jednání s úřady. Ušetříte si tak čas s hledáním vhodného kandidáta, starosti s procesem zaměstnávání kmenového zaměstnance, nutnou administrativou i zpracováním mezd a odvodů.

Výhody služby dočasné přidělení

Dočasné přidělení je ideální řešení pro firmy, jak flexibilně využívat pracovní sílu. Nemusíte kvůli každému mimořádnému nebo sezónnímu projektu najímat nové pracovníky. Dočasné přidělení zaměstnance je jeden ze způsobů, jak situaci dočasného nedostatku pracovní síly řešit. Jaké jsou další výhody této služby?

  • vybereme za vás nejvhodnější kandidáty na volnou pozici
  • povedeme za vás mzdovou a personální agendu
  • ušetříte náklady na mzdy a zákonné odvody
  • zajistíme veškerou administrativu a nutnou pro spolupráci s úřady

Dočasné přidělení zaměstnance jako řešení prodloužené zkušební doby

Další nespornou výhodou služby dočasné přidělení je náš program Try and Hire. Pokud se výhledově poohlížíte po nových kmenových zaměstnancích, ale zákonná zkušební lhůta je pro vás na testování nového zaměstnance příliš krátká, dočasné přidělení představuje zákonný způsob, jak tuto situaci řešit. Uzavřete s námi smlouvu na dočasné přidělení zaměstnance na předem určenou dobu a po jejím uplynutí se můžete rozhodnout, zda zaměstnance přijmete do své firmy na hlavní pracovní poměr či nikoli.

Limity služby dočasné přidělení

Dočasné přidělení zaměstnance vám můžeme zprostředkovat podle platné legislativy na 12 měsíců. Po uplynutí této doby je možné dohodu uzavřít ještě jednou na dalších maximálně 12 měsíců.

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytování této služby.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.