Přejít k hlavnímu obsahu

Agenturní zaměstnanci

Read time: 3 minuty
Agenturní zaměstnanci - pracovníci na krátkodobou a sezónní výpomoc. Europa Workintense
Agenturní zaměstnanci - pracovníci na krátkodobou a sezónní výpomoc. Europa Workintense

Agenturní zaměstnanci - pracovníci na krátkodobou a sezónní výpomoc

Řešíme potřeby zákazníků ve výrobním, logistickém a technologickém procesu. Naši agenturní zaměstnanci zajišťují firmám dočasnou výpomoc na nárazové a sezónní projekty. Najdete u nás kvalifikované agenturní pracovníky z Východní Evropy, kteří zastanou dělnické, řemeslné, technické, manuální, servisní, IT, administrativní a další práce.

Agenturní pracovníci jako řešení při nárazových projektech

Potřebujete na omezenou dobu posílit své personální kapacity a nevyplatí se vám přijímat nové zaměstnance? Agenturní zaměstnanci mohou být to pravé řešení podobné situace. Vyhněte se zdlouhavým náborovým procesům a posilte svůj tým o vybrané agenturní pracovníky.

Agenturní zaměstnávání je v podstatě pronájmem pracovní síly, v rámci kterého vám na zvolený projekt a podle předem specifikované kvalifikace dočasně přidělíme vlastního zaměstnance.

Agenturní zaměstnanci dočasně obsadí vaše volná pracovní místa, zejména u nárazových, sezónních nebo mimořádných projektů. Zůstávají přitom v pracovně-právním vztahu s naší agenturou, ale ve vztahu k vám se chovají jako zaměstnanci vaší firmy.

Výhody využívání agenturních zaměstnanců

  • úspora času a nákladů při náborovém procesu
  • úspora personální a mzdové administrativy
  • přístup ke konkrétním pracovníkům podle požadované kvalifikace
  • okamžitá náhrada v případě nespokojenosti s výkonem

Hlavním přínosem agenturního zaměstnávání je flexibilita. Agenturní pracovníci představují rychlé a efektivní řešení nedostatku pracovní síly zejména u nárazových, sezónních nebo mimořádných zakázek. Agenturní pracovníci vám šetří náklady spojené s náborovým procesem.

Agenturní zaměstnanci se vám hodí, když

  • hledáte personální posilu na sezónní práce
  • sháníte dočasnou výpomoc za mateřskou dovolenou
  • potřebujete posílit personální stav u mimořádných projektů

Jak služba agenturní zaměstnávání funguje?

Na začátku spolupráce si vymezíte potřebnou kvalifikaci, kterou mají agenturní zaměstnanci splňovat. My vám posléze vybereme agenturní pracovníky, kteří dané specifikaci vyhovují. S vybranými zaměstnanci uzavřeme pracovní smlouvy a domluvíme se na průběhu, formě a intenzitě práce ve vaší firmě. Vy pak s agenturním zaměstnancem jednáte jako s kterýmkoli jiným zaměstnancem z vašich řad.

Pro cizince vyřídíme veškerou nezbytnou legislativu a administrativu.

Služba agenturní zaměstnávání zahrnuje

  • Vyhledání a přidělení vybraného pracovníka na předem určenou dobu
  • Vedení personální a mzdové agendy

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytování této služby.

Agenturní zaměstnávání

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“