Režim Ukrajina
You are here:
  1. Domů
  2. / Režim Ukrajina
  3. / Pracovníky z Ukrajiny

Nedostatek zaměstnanců? Pracovníci z Ukrajiny do vaši firmy

Nedostatek zaměstnanců? Pracovníci z Ukrajiny do vašich firem. Europa WORKINTENSE
Nedostatek zaměstnanců? Pracovníci z Ukrajiny do vašich firem. Europa WORKINTENSE

Trápí vás nedostatek zaměstnanců ve vašem podniku? Máte zájem o zaměstnávání Ukrajinců, ale nevíte, jak na to? Personální agentura Europa Workintesne vám usnadní celý proces zaměstnávání Ukrajinců. S agenturou Europa Workintense snadno vyřešíte nedostatek zaměstnanců ve vašem podniku. Pracovníci z Ukrajiny jsou skvělým řešením pro obsazení volných pracovních míst.

Dlouholetá zkušenost

Jsme orientovaní na personál z Východní Evropy, a to především na pracovníky z Ukrajiny. Zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny se může na prvý pohled zdát komplikované, ale ne pro nás. Máme dlouhodobě zkušenost se zaměstnáváním pracovníků z Ukrajiny. Více než 20 let už zajišťujeme pracovníky z Ukrajiny našim stálým partnerům. I díky projektu Režim Ukrajina je zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny jednodušší. Proto nedostatek zaměstnanců ve své společnosti snadno vyřešíte pracovníky z Ukrajiny.

Pečujeme o své klienty

Náborová centra personální agentury Europa Workintense jsou rozmístěna po celé Ukrajině. Jsme vlastníky velké databáze potenciálních pracovníků. Náš profesionální tým se stará o to, aby pracovníci z Ukrajiny byli perfektně zaškolení a připravený pro práci v zahraničí. Dbáme nejen o spokojenost našich partnerů, ale také o spokojenost pracovníků. Pomáháme jim při zhotovování a připravovaní všech potřebných dokumentů pro práci v zahraničí. Pečujeme o to, aby měli pracovníci z Ukrajiny vždy platné a bezchybné dokumenty. Nechceme, aby se během pracovní doby žádný z našich zaměstnanců potkal s nějakým nedorozuměním.

Specializujeme se na různé profesní oblasti

Agentura Europa Workintense zajišťuje pracovníky z Ukrajiny v různých profesních oblastech. Naší doménou jsou kvalifikovaní i nekvalifikovaní dělníci, ale nabízíme také řemeslný, technický, manuální, servisní, administrativní, IT či zdravotní personál.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.