Jobs portály
You are here:
  1. Domů
  2. / Jobs portály
  3. / workmarket.eu pro uchazeče
  4. / Zadávaní CV / životopisů

Zadávaní CV / strukturovaný životopis

Zadávaní CV / životopisů

Zvyšte svou šanci najít skvělé zaměstnání na pracovním portálu workmarket.eu 

Životopis je jedna z důležitých náležitostí, které potřebujete při hledání práce. Obsahuje vaše osobně údaje a úspěchy dosažené ve vzdělání či v kariéře. CV vás reprezentuje během pracovního pohovoru před zaměstnavatelem nebo u online portálů na internetu.

Umístění CV

Váš životopis můžete umístit online na portál zcela zdarma. Zveřejněním životopisu online zvýšíte svou šanci získat pracovní nabídku. Zaměstnavatel, jehož vaše nabídka zaujme, vás napřímo kontaktuje, aby vám mohl nabídnout novou pracovní nabídku.

Na stránku můžete zveřejnit neomezený počet životopisů. Podmínkou je, že životopis nesmí být duplicitní. Každý životopis má být pro jednu profesi, tedy jednu pracovní pozici, o kterou máte zájem. Vaše CV můžete kdykoliv z portálu vymazat.

Inzerce PRO - CV

Inzerace PRO jsou placené inzeráty, které umožní zvýraznit a vyzvednout váš životopis na první místa v seznamu zveřejněných životopisů. To vám pomůže zaujmout větší počet zaměstnavatelů a rychleji tak získat nové zaměstnání. Pro inzeráty mají různé parametry. Samostatně si určítě, jak dlouho bude služba trvat, a stanovíte počet hvězdiček. Hvězdičky určuje úroveň, jak vysoko vaše CV bude, čím víc hvězdiček, tím výše se váš inzerát ve vyhledávané umístí.

Díky této službě můžete urychlit proces vyhledání pracovní pozice. Uchazeči, kteří využijí službu Inzerace Pro, mají 20 až 25 krát větší množství nabídek než  bezplatné inzeráty. Je však také důležité, aby váš životopis odpovídal všem parametrům, jak má správný strukturovaný životopis vypadat.

Inzerce PRO je dobrovolná služba.

Vytvořit správné CV

Pokud nevíte, jak napsat skvělý životopis, který by zaujal zaměstnavatele, využijte naši službu kariérní poradenství. Náš odborný tým vám poradí, jak správně napsat strukturovaný životopis. Rovněž můžete využít naši pomůcku při vytváření CV, která vás navede správným směrem, jak napsat vynikající životopis.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.