Práce pro uchazeče o zaměstnání
You are here:
  1. Domů
  2. / Pro uchazeče
  3. / Karierní poradenství

Kariéra. Karierní poradenství

Karierní poradenství. Europa Workintense
Karierní poradenství. Europa Workintense

Společné s námi najdete to správné řešení pro vaši buducnost

Stojíte před výběrem povolání? Vaše současné zaměstnání vás už neinspiruje?  Nevíte, jak správně napsat životopis?

Myslíme na vás, a proto vám nabízíme službu kariérní poradenství, které vám právě s těmito otázkami pomůže.

Stabilní kariéra. Zavedeme vás tou správnou cestou při hledání práce

Služba kariérní poradenství pomáhá klientům při hledání jejich budoucího povolání. Tato služba je určena všem, kteří hledají práci nebo ještě nemají jasno, jakým směrem se v kariérním zaměření chtějí vydat. Kariérní poradenství je vhodné i pro absolventy středních a vysokých škol.  Ocení ho i každý, kdo zaměstnání má, ale z různých příčin s ním není spokojený a uvažuje o změně.

Průběh kariérního poradenství

Kariérní poradenství probíhá formou rozhovoru. Během rozhovoru absolvujete několik testů a vyplníte anketu. Rozhovor vám pomůže začít jasnější vnímat sebe sama a otevřít svůj potenciál pro budoucí zaměstnání. Na základě vašich odpovědí poradce určí oblasti vašeho zájmu a nabídne seznam profesí, které jsou pro vás nejvhodnější.

Kromě toho, vás připravíme na osobní pohovor, se kterým se můžete setkat na výběrovém řízení. Poradce analyzuje váš životopis a poukáže na případně chyby, které jste udělali. Vysvětlí vám, co může potenciálního zaměstnavatele odradit, aby zaměstnal ve svém podniku právě vás. Poradíme vám, co je dobré v životopise zdůraznit. Také vám pomůžeme sestavit nový životopis a vyzdvihneme vaše schopnosti a dovednosti tak, abyste při výběrovém řízení byli vybráni právě vy.

Služba kariérní poradenství, je řešení vašeho problému. Vaše kariéra je pro nás duležita. Společně s námi najdete práci, ve které budete moci naplno využit svůj potenciál.