HR pro firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pro firmy
  3. / Workintense Workwear

Pracovní oděvy - Workintense Workwear

Pracovní oděvy - Workintense Workwear
Pracovní oděvy - Workintense Workwear

Europa Workintense – společnost, která od roku 1996 nabízí své služby na trhu práce střední Evropy. Díky svým dlouholetým zkušenostem s řízením pracovního provozu v různých oborech (například logistika, průmyslová a potravinářská výroba, stavebnictví) víme o potřebách, která mohou na pracovišti vzniknout. Oddělení Workitense Workwear pomáhá našim zákazníkům řešit otázky spojené s pracovním oděvem, bezpečnosti a ochranou zdraví při práci (BOZP) a obzvlášť pak zaměřuje individuální přístup při řešení otázek spojených s pracovním oblečením osobními ochrannými pracovními prostředky (OOPP).

Pracovní oděvy na míru pro každého

Odborníci z Workintense Workwear posuzují potenciální rizika i požadavky pracovníků přímo v provozu zákazníka, což pomáhá nabídnout to nejlepší řešení v potřebách OOPP.

Jen ty nejlepší pracovní oděvy

Nabízíme pracovní oděvy předních světových výrobců a dodavatelů osobních ochranných pracovních pomůcek, jako jsou 3M, ATG, CERVA, F and F, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a další.

Do práce v pohodě

Na našem zboží pracují jak experti na bezpečnost, tak i designéři. Proto pracovní oděvy v nabídce Workintense Workwear nejen odpovídá všem bezpečnostním standardům, ale také skvěle vypadá a neomezuje v pracovníka v pohybu.

Všechno, co potřebujete

V nabídce Workintense Workwear jsou prakticky veškeré pracovní pomůcky, které jsou potřeba pro bezpečnou práci. Vyberete si u nás pracovní kalhoty, boty, bundy, trička, mikiny, svetry, rukavice, helmy, brýle, respirátory a další doplňky. A většina z toho je skladem a ihned k odeslání.

Náhradní plnění

Workintese Workwear také provádí drobné úpravy pracovních oděvů prostřednictvím svých šicích dílen, který mají status „ochranná dílna“. Více než 50% zaměstnanců našich dílen jsou osoby se zdravotním znevýhodněním, z tohoto důvodu jsme zákonem oprávněni poskytovat svým zákazníkům náhradní plnění formou nákupu zboží od naší společnosti. Náhradní plnění si lze smluvně předem rezervovat a zajistit si tak požadovaný objem plnění.

Další výhody spolupráce s Workintense Workwear:

  • Žádná minimální výše ceny objednávky.
  • Systém slev pro dlouhodobé partnery.
  • Na základě výše obratu nabízíme výhodnější cenové kategorie.
  • Vytvoříme pro Vás individuální nabídku přizpůsobenou velikosti Vaší firmy.
  • Dlouhodobým klientům nabízíme platbu na fakturu.

Každý zákazník dostane osobního obchodního manažera, který zajisti hladký průběh objednávky, a pomůže s vyřízením případných reklamací.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.