Přejít k hlavnímu obsahu

HR pro firmy: noví zaměstnanci a kvalitní personál

Read time: 3 minuty
HR pro firmy: noví zaměstnanci a kvalitní personál. Europa Workintense
HR pro firmy: noví zaměstnanci a kvalitní personál. Europa Workintense

Noví personál pro firmy na dlouhodobou či krátkodobou výpomoc. Nabízíme rozsáhlou databázi kvalifikovaných a prověřených pracovníků z nejrůznějších profesí.

Nabídka služeb HR pro firmy

Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce. V naší databázi jsou zaměstnanci z výrobního průmyslu, zaměstnanci pro logistické obchodní společnosti i zaměstnanci do různých výrobních úseků pro společnosti zabývající se službami. Kontaktujte nás a přesvědčte se.

Typy spolupráce

Agenturní zaměstnávání
Tato nabídka služeb zahrnuje: naši zaměstnanci dočasné umístění do provozu zákazníka. Noví personál zůstává v pracovním poměru k naší společnosti a za jejich práci plně odpovídáme. Odebíráme vám tak starosti s administrativou a náborem, šetříme vaše náklady a zajišťujeme vám dostatek kvalifikovaných zaměstnanců na domluvenou dobu.

Personální leasing - personál na dlouhodobé zapůjčení
Personální leasing nabízí dlouhodobý pronájem pracovníků ve vámi vybraném sektoru na trhu práce. Přidělení pracovníci jsou buďto naši, stávající kmenové zaměstnanci, anebo pečlivé vybraní odborníci z vámi definované oblasti a specifikací.

Temporary help - personál na krátkodobé zapůjčení
Předmětem této spolupráce jsou kvalifikovaní zaměstnanci na krátkodobé či jednorázové projekty. Službu Temporary help oceňují firmy zejména na sezónní práce, krátkodobé projekty či ve výrobní špičce.

Brigády a pomocné práce - kvalifikovaní personál na výpomoc
Zajistíme pro vás kvalifikované brigádníky na administrativní i pomocné práce. Zajišťujeme krátkodobou i dlouhodobou spolupráci.

Recruitment - zaměstnanci
Další oblastí naší nabídky služeb, na kterou se specializujeme, je vyhledávání a nábor zaměstnanců přímo do vaší firmy. Noví zaměstnanci jsou vybíraní na míru a dle profilu pracovní pozice a podle vašich požadavků. Nabídka služeb zahrnuje výběr, pohovory s vybranými kandidáty, případně profesionální testování a ověření referencí, a k tomu patří i služba Try and Hire.

Garance spokojenosti - program Try and Hire

Nabízíme garanci Try and Hire. V rámci této služby zůstávají noví zaměstnanci po dobu zkušební doby v pracovněprávním vztahu s naší společnosti a přejdou do vašeho stavu až po úspěšném absolvování zkušební doby.

Nabídka služeb zaměstnávání cizinců

Nabízíme největší počet kvalifikovaných pracovníků ze zahraničí, mezi které patří zejména zaměstnanci z Ukrajiny, ale také z řady dalších zemí. Tito zaměstnanci již získali trvalý pobyt na území České republiky a jsou připraveni nastoupit na vaši pracovní pozici.

Pro firmy

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: i.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Vedoucí marketingového oddělení

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Customer Acquisition Specialist

„Férové partnerství a spokojenost všech zúčastněných stran je základ našeho podnikání. Staňte se jedním z našich spokojených zákazníků.“

Kontakty: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist - Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Náš tým je Vám k dispozici a je připraven k podpoře vašich požadavků.“