HR pro firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pro firmy

HR pro firmy: noví zaměstnanci a kvalitní personál

HR pro firmy: noví zaměstnanci a kvalitní personál. Europa Workintense
HR pro firmy: noví zaměstnanci a kvalitní personál. Europa Workintense

Noví personál pro firmy na dlouhodobou či krátkodobou výpomoc. Nabízíme rozsáhlou databázi kvalifikovaných a prověřených pracovníků z nejrůznějších profesí.

Nabídka služeb HR pro firmy

Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce. V naší databázi jsou zaměstnanci z výrobního průmyslu, zaměstnanci pro logistické obchodní společnosti i zaměstnanci do různých výrobních úseků pro společnosti zabývající se službami. Kontaktujte nás a přesvědčte se.

Typy spolupráce

Agenturní zaměstnávání
Tato nabídka služeb zahrnuje: naši zaměstnanci dočasné umístění do provozu zákazníka. Noví personál zůstává v pracovním poměru k naší společnosti a za jejich práci plně odpovídáme. Odebíráme vám tak starosti s administrativou a náborem, šetříme vaše náklady a zajišťujeme vám dostatek kvalifikovaných zaměstnanců na domluvenou dobu.

Personální leasing - personál na dlouhodobé zapůjčení
Personální leasing nabízí dlouhodobý pronájem pracovníků ve vámi vybraném sektoru na trhu práce. Přidělení pracovníci jsou buďto naši, stávající kmenové zaměstnanci, anebo pečlivé vybraní odborníci z vámi definované oblasti a specifikací.

Temporary help - personál na krátkodobé zapůjčení
Předmětem této spolupráce jsou kvalifikovaní zaměstnanci na krátkodobé či jednorázové projekty. Službu Temporary help oceňují firmy zejména na sezónní práce, krátkodobé projekty či ve výrobní špičce.

Brigády a pomocné práce - kvalifikovaní personál na výpomoc
Zajistíme pro vás kvalifikované brigádníky na administrativní i pomocné práce. Zajišťujeme krátkodobou i dlouhodobou spolupráci.

Recruitment - zaměstnanci
Další oblastí naší nabídky služeb, na kterou se specializujeme, je vyhledávání a nábor zaměstnanců přímo do vaší firmy. Noví zaměstnanci jsou vybíraní na míru a dle profilu pracovní pozice a podle vašich požadavků. Nabídka služeb zahrnuje výběr, pohovory s vybranými kandidáty, případně profesionální testování a ověření referencí, a k tomu patří i služba Try and Hire.

Garance spokojenosti - program Try and Hire

Nabízíme garanci Try and Hire. V rámci této služby zůstávají noví zaměstnanci po dobu zkušební doby v pracovněprávním vztahu s naší společnosti a přejdou do vašeho stavu až po úspěšném absolvování zkušební doby.

Nabídka služeb zaměstnávání cizinců

Nabízíme největší počet kvalifikovaných pracovníků ze zahraničí, mezi které patří zejména zaměstnanci z Ukrajiny, ale také z řady dalších zemí. Tito zaměstnanci již získali trvalý pobyt na území České republiky a jsou připraveni nastoupit na vaši pracovní pozici.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.