Režim Ukrajina
You are here:
  1. Domů
  2. / Režim Ukrajina
  3. / Recruitment pracovníků z Ukrajiny

Recruitment pracovníků z Ukrajiny. Práce pro cizince

Recruitment pracovníků z Ukrajiny. Práce pro cizince. Europa WORKINTENSE
Recruitment pracovníků z Ukrajiny. Práce pro cizince. Europa WORKINTENSE

Řeší vaše firma dlouhodobě problém neobsazených pracovních míst? Nedaří se vám najít na určité pozice vhodné zaměstnance? Naše personální agentura zajišťuje kompletní asistenci při zapojení do státního programu Režim Ukrajina, který právě tyto palčivé problémy českých firem řeší. Vy nabídnete práci pro cizince a my vám zajistíme ty nejvhodnější pracovníky z Ukrajiny. Zjistěte více o programu Režim Ukrajina.

Režim Ukrajina: Zajistíme pro vás kompletní recruitment pracovníků z Ukrajiny

Neustále řešíte nedostatek pracovních sil? Můžete se spolehnout, že vaše dlouhodobě volná pracovní místa obsadíme těmi nejvhodnějšími pracovníky z Ukrajiny, které osobně vybíráme a prověřujeme. Na samotný nábor navazuje také zajištění administrativní části, v rámci které vyřídíme veškerou potřebnou dokumentaci a zajistíme potřebná víza pro práci pro cizince. Vy získáte kvalifikované pracovníky z Ukrajiny, aniž byste omezili personální či administrativní kapacity vaší firmy.

Jak služba Recruitment pracovníků z Ukrajiny probíhá?

Zapojení se do programu Režim Ukrajina bývá pro firmy časově, personálně i administrativně náročné. Našim zákazníkům proto nabízíme kompletní asistenci v průběhu celého procesu.

  • Specifikace práce pro cizince. Na začátku nám dáte seznam volných pracovních míst a upřesníte nám případné požadavky na nutné kvalifikace a zkušenosti kandidátů.
  • Nábor pracovníků z Ukrajiny. Naši zkušení kolegové v náborových centrech následně provedou nejvhodnějších kandidátů, povedou osobní pohovory a vyberou nejvhodnější adepty na vaši pozici.
  • Odsouhlasení výběru pracovníků z Ukrajiny. Vybrané kandidáty s vámi osobně probereme a v případě vaší spokojenosti přejdeme do procesu sjednávání zaměstnaneckých karet.
  • Sjednávání pracovních víz. Administrativně vyřídíme veškeré oficiální dokumenty v průběhu získávání zaměstnaneckých karet pro pracovníky z Ukrajiny. Vaším jménem zajistíme veškeré jednání s úřady.
  • Přivedeme pracovníky z Ukrajiny do vaší firmy. Dohlédneme na úspěšnou realizaci celého procesu až do okamžiku, než noví zaměstnanci nastoupí do vaší firmy.

Zaujala vás naše nabídka recruitment pracovníků z Ukrajiny? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů. Na vyžádání vám sestavíme nezávaznou nabídku a zašleme reference našich služeb.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.