Outsourcingové služby procesů a funkcí
You are here:
  1. Domů
  2. / Outsourcingové služby
  3. / Logistické služby

Logistické služby. Výrobní logistika

Logistické služby. Výrobní logistika. Europa Workintense
Logistické služby. Výrobní logistika. Europa Workintense

Výrobní logistika a další logistické služby na míru potřebám vaší firmy 

Naše outsourcingová agentura nabízí prvotřídní logistické služby v oblasti nejen výrobní logistiky. Zajišťujeme pro naše klienty plynulý tok zboží včetně moderních systémů skladování, navrhujeme optimální řešení logistických služeb a hledáme nejefektivnější a finančně nejvýhodnější řešení.

Logistické služby, které nabízíme

Výrobní logistika

Zajistíme za vás kompletní organizaci a řízení finančních toků i toků zboží ve vaší výrobě. Součástí logistické služby je využití moderních technologií a řízení výroby.

Skladování

Disponujeme rozsáhlými skladovými prostorami na území České republiky a Ukrajiny. Zajišťujeme různé typy skladování zboží v závislosti na segmentu vašeho podnikání a očekávané délky skladování. Součástí logistické služby je přeprava mezi sklady a zásobování. Sklady jsou vybavené moderními regálovými systémy a manipulační technikou.

Logistika dopravy

Převezmeme za vás kompletní přesun zboží na určené místo, ve stanoveném množství a v konkrétní čas. Zajistíme plánování přepravy podle potřeby vaší firmy. Součástí služby může být i reverzní logistika, tedy zajištění toku použitých či reklamovaných výrobků od spotřebitele.

Outsourcing logistiky

Zprostředkujeme vám smluvní partnery z řad expertů ve výrobní logistice, který za vás převezmou kompletní či částečné logistické služby.

Poradenství v logistice

Pokud si nejste jisti efektivitou logistických procesů ve vaší firmě, rádi za vámi pošleme jednoho z našich zkušených expertů na výrobní logistiku. Pomůže vám optimalizovat vaše logistické procesy a pokud budete mít zájem, převezme odpovědnost za kompletní či částečnou přepravu a skladování vašeho zboží.

Výhody naší logistické služby

  • rozsáhlé skladovací prostory
  • flexibilní přeprava
  • outsourcing logistiky
  • výrobní logistika

Zaujaly vás naše logistické služby? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů prostřednictvím formuláře níže. 

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.