Outsourcingové služby procesů a funkcí
You are here:
 1. Domů
 2. / Outsourcingové služby
 3. / Outsourcing v administrativě

Administrativa. Outsourcing v administrativě

Administrativa. Outsourcing v administrativě. Europa WORKINTENSE
Administrativa. Outsourcing v administrativě. Europa WORKINTENSE

Administrativa bez starostí

Administrativa bývá jednou z nejméně populárních, často všech časově nejnáročnějších aspektů podnikání. Není proto divu, že si firmy vybírají na tuto agendu samostatné pracovníky. Ne každé firmě se však vyplatí držet si vlastní zaměstnance v administrativě. Nejen z těchto důvodů se vyplatí uvažovat o outsourcingu administrativy.

Agendu administrativy můžete svěřit do rukou specializovaných odborníků, kteří provádí tuto činnost dennodenně. Mají přehled o vedení účetnictví, znají příslušnou legislativu, jsou výkonní, efektivní, mají výborné organizační schopnosti a perfektně se orientují v procesech.

Proč se vyplatí outsourcovat administrativu?

Mnoho firem potřebuje výpomoc s částí mimořádné administrativy často jen  v krátkých obdobích v závislosti na sezóně nebo mimořádných projektech. Vést si za tímto účelem vlastní administrativní oddělení proto není výhodné. Outsourcing administrativy nabízí mnohdy časově i finančně výhodnější řešení, garantuje tu nejlepší efektivitu a organizační schopnosti. U externích firem navíc bývá hlavní výhodou maximální diskrétnost. Pokud tedy vaše firma zpracovává citlivé informace, může být outsourcing administrativy tím nejlepším řešením.

Komu se hodí outsourcing administrativy?

 • Menším firmám, které nemají kapacitu na vlastní administrativní zaměstnance
 • Firmám, které se chtějí pojistit proti rizikům plynoucím z nesprávného zacházení s citlivými informacemi

Výhody outsourcingu administrativy

 • Efektivita práce. Můžete se soustředit jen na vaši klíčovou agendu a veškeré úkony administrativy přenechat na externí dodavatele.
 • Flexibilita. Externí dodavatelé se přizpůsobí vašim potřebám, a to jak v počtu pracovníků, tak v délce období jejich využití.
 • Zastupitelnost. V případě outsourcingu se vám nestane, že o potřebného pracovníka přijdete. Náhradu okamžitě zajišťuje smluvní partner.
 • Finanční úspora. Outsourcing administrativy šetří vaše náklady a zvyšuje výnosy. Ušetříte totiž na náborových procesech a mzdovou agendu včetně povinných odvodů

Zaujala vás nabídka outsourcingu administrativy? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů prostřednictvím formuláře níže. 

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.