Jobs portály
You are here:
  1. Domů
  2. / Jobs portály
  3. / workmarket.eu pro firmy
  4. / Inzerce pracovních nabídek

Inzerce práce. Inzerce pracovních nabídek

Inzerce práce. Inzerce pracovních nabídek

Inzerce práce na pracovním portálu workmarket.eu

Rozmístěte své nabídky práce na workmarket.eu a zvýšte své šance najít personál přesně dle vašich představ.

Rozmístění inzerce práce

Zveřejnění inzerce na stránku je bezplatné a není nijak omezené. Publikovat můžete neomezený počet inzerátů na portál workmarket.eu. Podmínkou je, že inzerce nemohou být duplicitní, jinak bude inzerce vymazána. Jeden inzerát má patřit jednomu volnému pracovnímu místu.

Svou inzerce práce můžete kdykoliv z portálu odstranit.

Inzerce PRO

Inzerce PRO jsou placené inzerce, které umožní zvýraznit a vyzvednout vaši inzerce práci na první místa v seznamu zveřejněných nabídek. To pomůže zaujmout větší počet uchazečů a rychleji tak získáte personál pro svou společnost. PRO inzerce mají různé parametry. Podle sebe si určíte, jak dlouho bude služba trvat a zadáte jí počet hvězdiček. Hvězdičky určují úroveň, jak vysoko vaše inzerce práce bude, čím více hvězdiček, tím výše se vaše inzerce práce ve vyhledávaní umístí. Díky této službě můžete urychlit proces vyhledání zaměstnanců. Společnosti, které využívají službu inzerce PRO, mají 20 až 25krát více zobrazení než je tomu u bezplatné inzerce práce. Placená inzerce PRO má v průměru o 8 odpovědí od uchazečů více než bezplatná inzerce.

Inzerce PRO je dobrovolná služba.

Reakce na pracovní nabídky

Počet odpovědí ovlivňuje několik faktorů, a to: podrobná a pravdivá informace ohledně pracovní nabídky, pracovní a mzdové podmínky a služba inzerce PRO. Je třeba inzerci práce vyplnit kvalitně a s dostatkem informací a zajímavou nabídkou pro uchazeče. Tohle všechno pomůže přilákat více uchazečů.

Newsletter

workmarket.eu vám nabízí možnost odebírat newslettery. Díky této funkci získáte informace o nově zveřejněných životopisech na portálu.

Funkce Newsletter vám zasílá nově přidané životopisy uchazečů dle vašich nastavených parametrů. Nové newslettery vám workmarket.eu bude zasílat na email, kde můžete tuto funkci kdykoliv zrušit, nebo ji můžete odvolat na svém účtu na portálu workmarket.eu.

Newslettery vám budou přicházet v závislosti od nových přidaných životopisů, které vyhovují vašim parametrům.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.