Jobs portály
You are here:
  1. Domů
  2. / Jobs portály
  3. / workmarket.eu pro firmy
  4. / Inzerce brigád

Brigáda. Brigády inzerce

Inzerce brigád
Inzerce brigád

Brigády inzerce, aktuální nabídky, snadno a rychle díky workmarket.eu

Hledáte brigádníky? Pomozte si pracovním portálem workmarket.eu, snadno a rychle najděte brigádníky přesně dle svých představ.

Brigáda

Na portálu workmarket.eu publikujete své inzerce bezplatně. Zveřejňovat inzerce můžete v neomezeném počtu, avšak podmínkou je, aby nebyly duplicitní. V takovém případě bude inzerce z portálu vymazána.

Inzerce PRO - brigáda

Inzerce PRO mají různé parametry. Samostatně si určujete, jak dlouho bude služba trvat a zadáváte jí počet hvězdiček. Hvězdičky určují úroveň, jak vysoko vaše inzerce brigády bude. Čím více hvězdiček, tím výše se vaše inzerce brigády v seznamu umístí. Díky této službě můžete urychlit proces vyhledání brigádníků. Společnosti, které využívají službu inzerce PRO, máji 20 až 25krát více zobrazení než bezplatné inzerce brigád. Placená inzerce PRO má v průměru o 8 odpovědí více než bezplatná inzerce.

Služba inzerce PRO je dobrovolná.

Brigáda- reakce

Počet reakcí na vaši inzerci závisí na podrobnosti a pravdivosti informací ohledně brigády, pracovních a mzdových podmínkách a využití služby inzerce PRO. Také musíte brigády inzerce vyplnit kvalitně a s dostatkem informací pro zájemce. Všechno to vám pomůže dosáhnout většího počtu zájemců o brigádu.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.