Přejít k hlavnímu obsahu

Co nabízíme: nabídka spolupráce, zprostředkování zaměstnanců z Ukrajiny

Read time: 3 minuty
Co nabízíme: nabídka spolupráce, zprostředkování zaměstnanců. Europa WORKINTENSE
Co nabízíme: nabídka spolupráce, zprostředkování zaměstnanců. Europa WORKINTENSE

Zprostředkování zaměstnanců z Ukrajiny – zajistíme kvalifikované pracovníky z Ukrajiny přímo do vaší firmy

Nedaří se vám dlouhodobě obsadit volná pracovní místa ve vaší firmě vhodnými kandidáty? Režim Ukrajina může být způsob, jak vaše aktuální personální požadavky uspokojit. Pomůžeme vám vybrat kvalifikované pracovníky z Ukrajiny a zajistíme za vás průběh celého náborového procesu. Státní projekt Režim Ukrajina je odpovědí na nedostatek pracovníků, který firmám urychluje proces vydávání zaměstnaneckých karet pro pracovníky z Východní Evropy. Zjistěte více o programu Režim Ukrajina.

Režim Ukrajina: Nabídka spolupráce

Celý proces zařazování do programu Režim Ukrajina může být pro firmy časově, personálně i administrativně náročný. Proto našim zákazníkům nabízíme pomoc a asistenci v průběhu celého procesu.

Nemáte vybrané pracovníky? Zajistíme kompletní nábor zaměstnanců z Ukrajiny

V rámci nabídky spolupráce vám vyhledáme kvalifikované pracovníky z Ukrajiny na míru požadavkům vaší firmy a projektů. Zajistíme za vás průběh celého náborového procesu, včetně zajištění veškeré nutné zákonné dokumentace.

 • Vyhledáme pro vás vhodné kvalifikované pracovníky z Ukrajiny
 • Zajistíme pro ně pracovní vízum
 • Provedeme kompletní nábor zaměstnanců z Ukrajiny
 • Zpracujeme za vás žádost a dohlédneme na úspěšnou realizaci

Máte vybrané pracovníky? Zajistíme zprostředkování vybraných zaměstnanců z Ukrajiny

Pokud již máte vybrané adepty z Ukrajiny a nechcete se zabývat složitými procesy při sjednávání pracovních víz, naše personální agentura vám může pomoci.

 • Zařadíme vás do programu Režim Ukrajina
 • Zajistíme vašim kandidátům zaměstnaneckou kartu
 • Zpracujeme za vás celou žádost a dohlédneme na úspěšnou realizaci

Výhody spolupráce při zprostředkování zaměstnanců z Ukrajiny

Naše nabídka spolupráce vám ušetří čas při:

 • Jednání s úřady. Veškeré pochůzky a potřebnou administrativu zajistíme za vás.
 • Vyplňování formulářů. Můžete na nás nechat také veškerou nutnou dokumentaci

Dále pro vás garantujeme

 • Služby na míru. Vy formulujete své personální potřeby a my zařídíme jejich naplnění.
 • Rychlost a efektivitu. Díky léty prověřenému know-how probíhají veškeré procesy rychle a s maximálním dopadem.
 • Skutečně kvalifikované pracovníky z Ukrajiny. Všechny pracovníky osobně prověřujeme a do firem dosazujeme jen ty nejvhodnější adepty.

Zaujala vás naše nabídka spolupráce zprostředkování zaměstnanců z Ukrajiny? Sjednejte si obchodní schůzku s jedním z našich konzultantů. 

Režim Ukrajina

Máte zájem o služby personální agentury Europa Workintense?

Posádka a podpora pracují na krátkodobé pomoci, kterou mnoho hráčů online kasina potřebuje. Europa Workintense poskytne hráčům online kasina kvalifikované brigádníky na krátkodobou výpomoc a vy zatím můžete zjistit, čím Vondroušová zaujala na Wimbledonu vynikajícím tenisem. Dokážeme splnit i ty nejvyšší požadavky hráčů online kasin na odbornost a termíny.

Neváhejte a vyplňte náš poptávkový formulář. Uveďte prosím co nejpodrobnější informace o vaší společnosti, vašich volných místech a o službách, které vás zaujaly. V nejbližší době vás budeme kontaktovat, a poskytneme vám více informací o využití služby personální agentury, která odpovídá potřebám vašeho podniku.

Nasza firma Europa Workintense w Polsce zapewni każdemu graczowi kasyna online wykwalifikowanych pracowników na pół etatu. Zapewniamy rzemieślników z doświadczeniem w różnych branżach w pobliżu galeria rzeszów otwarcie. Ponadto nasza firma wykonuje różne prace pomocnicze w rolnictwie, które mogą być przydatne dla polskich graczy kasyn online.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.

Kdo jsme

reditel-spolecnosti-workintense

Ing. Ivan Rozman

Ředitel Společnosti

„Jsme schopni systémově reagovat na potřeby zákazníka zajistit HR/pracovní sily velice rychle a pružně bez ohledu na to, kde a kdy požadavky vzniknou. Usilujeme o to, abychom poskytovali prvotřídní profesionální služby našim partnerům prostřednictvím vedoucích pracovníku odborně orientovaných projektových tymu a proškolených kmenových zaměstnanců“

Kontakty: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Project manager (Enterprise Architecture)

„Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.“

Kontakty: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Bc. Vjačeslav Rozman

CMO / Business Operations Analyst

„Europa Workintense je jedničkou v zaměstnávání pracovníků z Ukrajiny. Řešíme vše od dokladů až po adaptaci na projektu. Za 26 let na trhu jsme si osvojili postupy, které nám umožňují řešit zakázky velmi komplexně a individuálně dle potřeb trhu střední Evropy, konkrétních oborů i firem. Zakládáme si na budování dlouholetých obchodních vztahů s našimi partnery.“

Kontakty: rozman.v@workintensegroup.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lýdie Ignat'uková

Vedoucí obchodního oddělení

„Nabízíme firmám dle jejich potřeb spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny). Patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.“

Kontakty: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Projektový manager / HR manager

„Pomůžeme vám najít ten správný personál pro vaše firemní projekty. Obraťte se na nás, a my vám zajistíme kvalifikované dělníky, jaké potřebujete pro plynulý provoz vaši společnosti.“

Kontakty: jan.kupec@workintense.eu

HR manager

Ivan Orsag

Projektový manager / HR manager pro Západní Evropu

„Přestože jsou naší specializací zejména zaměstnanci pro dělnické profese a řemesla, zajišťujeme kvalifikované pracovníky pro široké spektrum dalších oblastí na trhu práce.“

Kontakty: i.orsag@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Customer Acquisition Specialist pro Polsko

„Pomůžeme vám najít kvalifikovaný personál nejrychlejším způsobem a v nejkratším termínu. Vzájemná pomoc - záruka rozvoje a úspěchu.”

Kontakty: s.volyk@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Shvets

Customer Acquisition Specialist pro anglicky a německy mluvící země

„Působíme na celém území České republiky, podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU. Chceme propojit trh práce západní, střední a východní Evropy.”

Kontakty: s.shvets@workintense.eu

„Působíme nejenom na celém území České republiky a taky Polska, Maďarska, Slovenska a jiných členských států EU. Podle potřeb zákazníků zajišťujeme pracovníky i v rámci EU.“