Agenturní zaměstnávání
You are here:
  1. Domů
  2. / Agenturní zaměstnávání
  3. / Pronájem zaměstnanců

Pronájem zaměstnanců

Pronájem zaměstnanců, pronájem pracovní síly na dočasné a sezónní práce. Europa Workintense
Pronájem zaměstnanců, pronájem pracovní síly na dočasné a sezónní práce. Europa Workintense

Pronájem zaměstnanců, pronájem pracovní síly na dočasné a sezónní práce

Řešíme potřeby zákazníků ve výrobním, logistickém a technologickém procesu. Zajišťujeme pronájem pracovní síly firmám, které potřebují jednorázovou výpomoc nebo úlevu od personální administrativy. Najdete u nás kvalifikované pracovníky z Východní Evropy, kteří zastanou dělnické, řemeslné, technické, manuální, servisní, IT, administrativní a další práce.

Pronájem zaměstnanců od Europa Workintese na dočasné a sezónní práce

Máte před sebou jednorázovou zakázku, nárazový projekt nebo sezónní práci a řešíte nedostatek pracovní síly? Pronájem zaměstnanců od společnosti Europa Workintese  uleví vašim HR kapacitám a přitom přinese vašemu projektu dostatek kvalifikovaných pracovníků. Zprostředkujeme vám mezinárodní pronájem pracovní síly, díky kterému budete mít dostatek pracovníků, aniž byste zatížili své personální kapacity.

V naší databázi najdete kvalifikované pracovníky z různých průmyslových odvětví a sektorů služeb. Našim zákazníkům zajišťujeme pronájem zkušených zaměstnanců, které osobně prověřujeme a důkladně vybíráme na míru každému projektu.

Orientujeme se zejména na zajištění dělnického personálu – zprostředkováváme kvalifikované dělníky a pracovníky řemeslných, technických, manuálních, servisních a administrativních profesí. Zároveň jsme ale schopni zajistit pronájem odborné pracovní síly na jakoukoli profesi, včetně IT specialistů, administrativních a back office pracovníků nebo zdravotnického personálu, logistika, operátora v logistickém skladu, nástrojáře, svářeče, svářeče, elektrikáře a mnoho dalších. Celý seznam profesí si můžete prohlédnout zde.

Personální agentura Europa Workintense má veškeré patřičná povoleni k poskytování této služby.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.