HR pro firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pro firmy
  3. / Recruitment
  4. / Recruitment - výběr zaměstnanců

Nábor pracovníků. Profesionální výběr zaměstnanců

Nábor pracovníků. Profesionální výběr zaměstnanců. Europa Workintense
Nábor pracovníků. Profesionální výběr zaměstnanců. Europa Workintense

Zaujalo vás, jak probíhá výběr zaměstnanců a nábor pracovníků? Naši odborníci splní všechny vaše požadavky při výběrů zaměstnanců, profesionálně a včas.

Vyhledávání a výběr zaměstnanců v rukou odborníka

Vyhledávání a výběr zaměstnanců je namáhavý proces, který zabírá mnoho času. V dnešní době je zapotřebí být neustále ve střehu, jinak i ty nejúspěšnější podniky mohou dojít k poklesu provozní činnosti společnosti. Nejlepší způsob, jak zvýšit loajalitu zaměstnanců, je konzultovat náborovou strategii s odborníky. Obrátit se na personální agenturu je nejlepším řešením v takových situacích.

Výběr zaměstnanců

Personální agentura Europa Workintense nabízí vyhledávání a výběr zaměstnanců. Pro nábor pracovníku

využíváme naši širokou databázi uchazečů. Neustále se rozšiřující databáze obsahuje aktuální životopisy potenciálních pracovníků, specializujících se na různé profese. Součásti výběru vhodných zaměstnanců je, že provádíme osobní pohovory a testování pracovníků, ověřujeme jejich reference a poskytujeme uchazečům informace o pracovních podmínkách pro konkrétní pozice.

Kdy je potřebný hromadný nábor pracovníků - MASS RECRUITMENT:

Rozšiřování podniků, růst sezónních výprodejů i fluktuace zaměstnanců, to vše vyžaduje hromadný nábor pracovníků.

Realizujeme hromadný nábor pracovníků na různorodé pracovní pozice:

  • kvalifikovaní i nekvalifikovaní dělníci
  • organizované skupiny pracovníků s vedoucím skupiny
  • odborníci
  • pracovníci průmyslu (automobilový, elektrotechnický, logistika, potravinářský, stavební, strojírenský)
  • sektory služeb (hotelnictví, obchodní společnosti, supermarkety, zdravotnictví)

Prostřednictvím našich poboček si můžete objednat hromadný nábor pracovníků kdekoliv v České republice. Dlouhá léta úspěšné práce nám umožňují momentálně analyzovat situaci na trhu práce. Díky tomu našim klientům nabízíme konkrétně definované strategie výběru zaměstnanců, společně s efektivní reklamní kampaní.

Účinnost a bezpečnost při náboru pracovníků S EUROPA WORKINTENSE:

Široké portfolio služeb a různorodé způsoby vyhledávání zaměstnanců nám umožňují splnit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů. Vyhledáváme jen ty nejvhodnější kandidáty na požadované pracovní pozice. Díky tomu je většina našich zákazníků, kteří se na nás obrací při vyhledávání a náboru pracovníků, spokojení a spolupracují s námi opakovaně.

Úspěšná realizace našich projektů je výsledek důvěryhodné spolupráce a vysoké kvalifikace odborníků personální agentury EuropaWorkintense.

Respektujeme potřeby každého klienta, a proto jsme schopni rychle a efektivně vyhledat potřebné pracovníky pro vaši společnost. 

Nábor pracovníků. Profesionální výběr zaměstnanců - Europa WORKINTENSE

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.