HR pro firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pro firmy
  3. / Job. Jobcentrum WORKINTENSE

Job. Jobcentrum EUROPA WORKINTENSE

Job. Jobcentrum WORKINTENSE
Job. Jobcentrum WORKINTENSE

Jobcentrum

Místo, kam nás mohou přijít osobně navštívit klienti. Naši odborníci v Jobcentru blíže popíší zájemcům pracovní nabídky a osobně jim pomůžou s volbou té správné práce.

Výhody Jobcentra

Osobní kontakt hraje velkou roli při poskytování práce. Výhodou Jobcentra je právě osobní setkání s uchazečem, to dovoluje našim zaměstnancům ocenit pracovníka a posoudit jeho pracovní schopnosti. Také jim nabídneme mnohem více informací ohledně pracovního místa, jako je například popis pracovní činnosti, pracovna doba či plat. V jobcentru se dozví mnohem více než na internetu.

Záleží nám na spokojenosti

Pečujeme o to, aby společnosti, se kterými spolupracujeme, byly spokojeny s pracovníky, které jim nabízíme. V Jobcentru se mohou uchazeči také obrátit na službu kariérní poradenství, kde jim naši odborníci pomůžou s výběrem jejich budoucí profese.

Kde můžete najít Jobcentrum

Jobcentra pracovní agentury se nacházejí v různých částech Střední a Východní Evropy.           

Můžete nás najít v Polsku, Maďarsku, Slovensku a na Ukrajině. Většina Jobcenter se nacházejí na území Ukrajiny.  Právě proto máme taky hojný počet uchazečů právě odtud.

Pracovníci ze zahraniči

Uchazečům ze zahraničí poskytneme veškeré potřebné informace o práci v zahraničí. Seznámíme je s dokumenty potřebnými pro práci v zahraničí, a také nabídneme pomoc při jejich vyřizování. Dbáme o naše klienty a staráme se o to, abychom jim nabízeli co nejlepší podmínky pro práci v zahraničí.

Místo, kam nás můžete přijít osobně navštívit. Seznámit se blíže se službami společnosti a získat poradenskou pomoc při hledání práce.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.