Stavební činnost

Chybová zpráva

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /var/www/workintense_all/data/www/workintense.cz/includes/bootstrap.inc).
You are here:
  1. Domů
  2. / Stavební činnost
  3. / Demolice domů, bourání

Demolice domů a bourací práce, bourání

Demolice domů a bourací práce, bourání

Demolice domů je jednoduchý úkol pouze na první pohled. Bourání konstrukcí zahrnuje některé potíže pro dodavatele. Dokonce nejjednodušší demolice určitě uskutečňuje se pomocí různé vybavění, podle složitosti. Bourací práce vyžadují uplatnění speciálních výtahů, výkonových buldozerů, nákladních automobilů různé kapacity a jiného vybavení.

Demolice staveb vyžaduje dokumentační podporu. To znamená, že zástupcům stavební firmy kteří jsou odpovědný za bourací práce bude třeba se vynasnažit aby sebrat a vyřídit si potřebné normativní dokumenty. Rozhodně ne každá společnost která nabízí demolice schopna rýchle vyřídit si potřebné dokumenty, přitom neovlivnit podstatně termíny.

Úspěšná práce firmy záleží na uplatňování současných technologií demolice staveb, a také vybavení pro bezpečný zboření a průmyslové rozebírání budov.

Naši odborníci pracují se zděnými, panelovými, monolitickými stavbami, obytnými domy ze stejnou efektivností, bez ohledu na počet podlaží a složitost.

Zajistíme rychlou, efektivní a maximalně bezpečnou demolice staveb a budov všech typů: průmyslových, obytných, kominů, výtahu, věžových sil a jiných stavebních konstrukcí z montovaného a monolitového ocelobetonu.

Demoliční a bourací práce – nabídka služeb:

  •  Demolice železobetonových, betonových a zděných staveb včetně základů
  •  Demolice ocelových konstrukcí
  •  Ruční a strojní demolice
  •  Demolice výškových staveb a komínů

Demolice provádíme pomocí těžké techniky nebo bouráme ručně (rodinné domy). Pro zmenšení prašnosti při bourání samozřejmě používáme krápění vodou.

Do naších výhod patří: vyškolení pracovníci, moderná technika, dodržení dohodnutých termínů, bezpečnost práce.

Demolice betonových a železobetonových konstrukcí

Naše společnost zajištuje demolice betonových a železobetonových konstrukcí rychle s minimalním zvukovým znečištění okolního prostředí, co nesnadně zajistit při takovém typu práce.

Demolice zděných staveb

Naše společnost provádí bezpeční demolice zděných staveb. Naši odborníci spočítají nejužitečnější způsoby demolice. Pomůžeme Vám zbourat starý zděný dům maximalně rýchle a bezpečně, máme veškerá požadovaná oprávnění na provedení bouracích práce.

Demolice ocelových konstrukcí

Demolice ocelových konstrukcí se provádí mechanizovaným způsobem v jakékoliv výšce (hlavně to je demolice kovu z věže, jeřábů). Na země pomůžeme Vám realizovat demolice ocelových konstrukcí kotelen, cechů, skleníků, hangárů a jiných specializovaných budov.

Demolice výškových staveb a komínů

Náš tým odborníků využívá bohaté zkušenosti a veškerý potenciál současných napracování v tomto oboru, rýchle a efektivně realizuje demolice výškových konstrukcí, demolice staveb a demolice komínů jakékoliv architektonického i projektového řešení a složitosti při zajištění maximalní bezpečnosti pro okolní prostředí.