WORKINTENSE - O společnosti
You are here:
  1. Domů
  2. / O Workintense
  3. / O nás. Služby a činnosti personální agentury

Rozsáhlá databáze personální agentury Europa Workintense umožňuje rychlé zajištění kvalifikovaných dělníků do vaší firmy

Zajišťujeme HR kapitál do firem

Řešíme potřeby našich zákazníků. Naše agentura práce zajišťuje kvalifikované pracovníky do výroby i logistiky. Personální agentura Europa Workintense vám zajistí kvalifikované dělníky a řemeslníky do nejrůznějších odvětví. Dokážeme obsadit odborníky do technických odvětvích, servisu, administrativy, IT i zdravotní personál. Nabízíme personální leasing, agenturní zaměstnávání, recruitment, či outsourcing systémových celků.

Personální agentura EUROPA WORKINTENSE Personální agentury EUROPA WORKINTENSE

Pracovní agentura pro cizince

Naše agentura práce nabízí firmám spolehlivý, kvalifikovaný a motivovaný personál z východní Evropy (zejména Ukrajiny).

Pracovníky, které dodáváme do firem, důkladně prověřujeme. Přesvědčujeme se, že mají dostatečnou kvalifikaci, jsou spolehliví, odpovědní a dostatečně motivovaní. Takto prověřené adepty evidujeme v interní databázi naší personální agentury a nabízíme firmám dle jejich potřeb. Díky tomu patříme ke špičce mezi agenturami práce na českém trhu.

Zastřešujeme kompletní outsourcing logistických služeb včetně přepravy a skladování EUROPA WORKINTENSE Outsourcing celkové nebo částečné výroby s vysokým podílem manuální práce EUROPA WORKINTENSE

Služby personální agentury Europa Workintense

Pracovní agentura Europa Workintense se dělí do tří provozních divizí:

Agentura práce pro HR kapitál.

Zde zajišťujeme především personální leasing a recruitment a další standardní činnosti personálních agentur. Firmám nabízíme také služby temporary help a dočasný / sezónní personál formou personální leasing a agenturní zaměstnávání. Zajišťujeme kvalifikovaný HR kapitál ze států východní Evropy, především Ukrajiny s uplatněním na pracovním trhu v České republice v Polsku, Slovenské republice a Maďarsku.

Agentura pro Průmyslový outsourcing, Automotive a Logistika

V rámci služby průmyslový outsourcing dodáváme firmám externí výpomoc na pokrytí konkrétní činnosti ve výrobě. Zajistíme plnění konkrétních cílů definovaného díla v rámci specializovaného projektu. Nabízíme outsourcing procesů i funkcí v oblasti automotive, průmyslu, výroby a logistiky.

Agentura pro IT outsourcing.

Nabízíme firmám externí výpomoc v oblasti IT a technologií, zajišťujeme vývoj aplikací a informačních systémů formou IT outsourcingu.

Další služby pro zákazníky personální agentury Europa Workintense

  • poradenství a poradenství BOZP
  • personální audit
  • testování zaměstnanců
  • outplacement
  • průzkum platů
  • hromadný nábor
Nabídka volných míst - personální agentura EUROPA WORKINTENSE HOT volná pracovní místa. HOT jobs. Nahlédněte na naše aktuální nabídky práce

Zázemí a know-how personální agentury Europa Workintense

Naše podnikatelská a inovativní síla spočívá ve výměně zkušeností napříč našimi různorodými projekty. Své know-how sdílíme, což nám umožňuje neustále zvyšovat naši produktivitu, inovovat a důkladně propracovávat personální a provozní procesy a činnosti.

Pro zaslání poptávky nás prosím kontaktujte na

  • Provozovna a kontaktní adresa: Praha 5 - Smíchov, 150 00, ul. Na Plzeňce 1235/2

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.