Režim Ukrajina
You are here:
  1. Domů
  2. / Režim Ukrajina
  3. / Pracovní vízum pro Ukrajince

Pracovní vízum pro Ukrajince

Pracovní vízum pro Ukrajince
Pracovní vízum pro Ukrajince

Pracovní vízum pro Ukrajince. Postaráme se o všechny dokumenty spojené s vyřizováním povolení. Snadné vyřízení pracovního víza pro pracovníky z Ukrajiny

Europa Workintense vám pomůže získat kvalitní pracovníky z Ukrajiny. Všechny potřebné dokumenty spojené s vyřizováním pracovní vízum pro Ukrajince zařídíme za vás.

Pracovní vízum pro Ukrajince

Pracovní agentura Europa Workintense pomáhá s vyřízení pracovního víza pro pracovníky z Ukrajiny či zaměstnaneckých karet. O vyřízení pracovního víza pro pracovníky z Ukrajiny se stará náš personál. Pečujeme o své klienty, a proto jim pomáháme během celého procesu získávání víz. Každému z našich klientů je přidělen jeden z našich manažerů, který mu pomáhá připravovat všechny potřebné dokumenty pro pracovní vízum. Naši manažeři jsou perfektně zaškolení a informovaní o všem, co je třeba vědět při zařizování pracovního víza pro pracovníky z Ukrajiny.

Klientům poskytuje všechny potřebné informace pro získání povolení na legálně vykonávané práce na území České republiky. Pečujeme o platnost dokumentů našich zákazníků a také jim napomáháme při přípravě dokumentů, které jsou potřebné při opětovném žádání o vízum nebo prodloužení stávajícího povolení. Kontrolujeme, aby dokumenty pro práci v České republice byly vždy aktuální, a aby nenastaly žádné problémy během náboru pracovníků z Ukrajiny.

Pracovní vízum, na základě kterého můžete zaměstnat pracovníky z Ukrajiny

Prostřednictvím krátkodobé pracovní vízum a zaměstnanecké kartě můžete legálně zaměstnávat pracovníky z Ukrajiny ve své firmě. Zaměstnanci z Ukrajiny jsou skvělým řešením pro doplnění chybějícího personálu ve vašem podniku v různých výrobních úsecích.

Informace o krátkodobém pracovní vízum pro Ukrajince

Informace o zaměstnanecké kartě pro Ukrajince

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.