Naši lidé - Váš úspěch
You are here:
  1. Domů
  2. / Pro Zaměstnavatele
  3. / Kvalifikované dělníky na pozici zámečník

WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici zámečník

Doba čtení: 3 mins
WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici zámečník

Potřebujete specialistu, který by provedl zhotovovací práce kvalifikovaného zámečníka - montáže a případně i opravy strojů a zařízení s využitím ručních strojů a nástrojů? Kontaktujte nás a my vám poskytneme v krátkém čase kvalifikované dělníky.

Vašimi požadavky na pozici zámečníka jsou čtení a používání technické dokumentace a projektové dokumentace? Zámečník, který vás zajímá, měl by mít za úkol stanovení pracovních postupů, pracovních prostředků a pomůcek, které jsou potřebné pro danou činnost?

Jeho činnost by měla být zaměřena na výrobu, montáž a opravy zámečnických prvků a následná kontrola a ověřování jejich spolehlivosti? A měl by seřizovat, udržovat a ošetřovat nástroje a nářadí spolu s dalšími zařízeními?

Ačkoli úkolem zámečníka je velmi rozsáhlý okruh činností, můžeme vás ujistit, že naši zámečníci jsou profesionálové ve svém oboru, a nebudete litovat, pokud si objednáte zámečníky od firmy WORKINTENSE.

Úkolem provozního zámečníka je provádění velmi širokého rozsahu činností souvisejících s provozem strojů a zařízení. Náplní práce zámečníka:

 strojní obrábění součástí soustružením, frézováním, broušením apod.

 zpracovávání jednoduchých náčrtků k doplnění zadaného technologického postupu

 ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním, řezání závitů

 rozměřování a obrýsovávání materiálů

 sestavování výrobních, energetických a dopravních a dalších strojů včetně programově řízených strojů, linek a zařízení

 sestavování částí strojů a strojních zařízení spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním

 ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, strojů, zařízení a dalších pomůcek

 provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení.

Bez ohledu na to, kde se předpokládá, bude zámečník pracovat, provádějící pracovní činnosti v dílnách nebo v provozech továren, nebo v energetickém zařízení, naši lidé jsou připraveni pracovat kdekoliv, dokonce v prostředích s hlučností, mastnotou a dalšími nepříznivými vlivy pracovního prostředí.

A to bez ohledu na to, zda se předpokládá, že zámečníci budou pracovat se soustruhy, frézky nebo jinými pracovními prostředky, WORKINTENSE nabízí vysoce kvalifikované zámečníky, kteří jsou také schopni pracovat s následujícími pracovními prostředky:

 soustruhy, frézky, vyvrtávačky, měřidla i měřicí přístroje, vrtačky, svařovací agregáty, brusky, pily, pákové i ruční nůžky na plech, kleště, ohýbačky, pilníky, závitnice, šroubováky, atd.

Jaké znalosti a dovednosti mají zámečníci, kterých nabízí WORKINTENSE? Všechny naši zámečníci jsou vyučeni, s technickým myšlením, přesností, zručností, soustředěností, prostorovou představivostí, mají rychlou reakci a schopnost určité improvizace. Všechny tyto dovednosti a znalosti našich zámečníků přispívají k úspěšnému výkonu povolání.