Naši lidé - Váš úspěch
You are here:
  1. Domů
  2. / Pro Zaměstnavatele
  3. / Kvalifikované dělníky na pozici nástrojař

WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici nástrojař

Doba čtení: 2 mins
WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici nástrojař

WORKINTENSE nabízí kvalifikované dělníky na pozici nástrojař, mezi jejichž hlavní pracovní náplň patří zhotovování a oprava výrobních nástrojů a speciálních přípravku a měřidel.

Hledáte nástrojaře? Nabízíme pouze kvalifikované nástrojaře, jejichž součástí práce je čtení a porozumění technických podkladů, rýsování pomocí měřidel a rýsovačských měřidel, ruční opracování materiálů pilováním, broušením, vrtáním, ohýbáním, řezáním, vyztužováním a zaškrabáváním.

Potřebujete nástrojaře, kteří by provedli zhotovování, sestavování, opravy a ostření nástrojů pro třískové obrábění a tváření?

Měla by naplň práce nástrojaře zahrnovat zhotovování, sestavování a opravy šablon a měřidel, včetně zhotovování, slisovávání a sestavování obráběcích a upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, tvářecích nástrojů, kovacích zápustek a vstřikovacích forem s horizontálními, vertikálními a lomenými rovinami a dalších velmi složitých a přesných nástrojů?

Nástrojaři, které nabízíme na pracovním trhu, provádí všechny výše zmíněné činnosti za pomocí moha technologii - od ručního opracovávání materiálů pilováním, řezáním, sekáním rovnáním, ohýbáním, střiháním, vrtáním a vystružováním, řezáním závitů přes běžné obrábění na obráběcích strojích až po elektrojiskrové obrábění (zejména řezání), tvarování a hloubení.

Stále ještě hledáte nástrojaře? Tak už nehledejte! Nástrojaři, kterých nabízí WORKINTENSE, splňují nejpřísnější požadavky. Všichni naši nástrojaři disponují vyučením, technickým myšlením, zručností, přesností a dobrým zrakem.