Naši lidé - Váš úspěch
You are here:
  1. Domů
  2. / Recruitment - výběr zaměstnanců, hromadný nábor pracovníků

Recruitment - výběr zaměstnanců, hromadný nábor pracovníků

Doba čtení: 4 mins
Recruitment - výběr zaměstnanců, hromadný nábor pracovníků

Zajímá Vás otázka, kde hledáme zaměstnance? Naši odborníci splní Váš požadavek na vyhledání zaměstnance profesionálně a včas!

Proč recruitment - vyhledávání a výběr zaměstnanců svěřit odborníkům?

Vyhledávání, výběr a zvýšení loajality zaměstnanců je velmi pracný proces, který může zabírat veškerý čas, a to nejen vnitřního HR oddělení, ale také top manažerů společnosti. Dnešní trh vyžaduje stále „držet prst na tepu“, jinak i nejúspěšnější podniky přijdou o hodnocení a prodeje. Nejlepším řešením v této situace je oslovit odborníky personální a outsourcingové agentury Europa Workintense.

Výběr zaměstnanců s Europa Workintense

Hledáte kvalifikované a spolehlivé zaměstnance?

Našim klientům nabízíme služby v oblasti vyhledávání, výběru a vzdělávání zaměstnanců. Naše poslání: najít kvalifikované pracovníky pro podnikání klienta a udělat vše pro to, aby zaměstnanci pracovali efektivně. Pokročilá technologie a vynikající znalost trhu lidských zdrojů nám umožňují nabídnout nejlepší řešení pro podniky všech velikostí.

Personální agentura Europa Workintense nabízí vyhledávání a výběr zaměstnanců na střední úrovni, manažerů, kvalifikovaných odborníků i nekvalifikovaných dělníků.

Při vyhledávání pracovníků aktivně využíváme naši firemní databázi. Naše databáze uchazečů, která je neustále aktualizována, obsahuje pouze aktuální životopisy na specializované pozice. Kromě výběru zaměstnanců provádíme osobní pohovory, testování, ověření referencí, poskytujeme svým zákazníkům aktuální informace o platech.

 Profese, o které je největší zájem ve službě recruitment: řidič kamionu, pečovatel, pečovatelka, skladník, řidič vzv. Z řemesel jsou nejvíce požadovaní svářeči, zedníci a zámečníci.

Kdy je nutný hromadný nábor zaměstnanců (mass recruitment):

Rozšíření byznysu, růst sezónních výprodejů, fluktuace zaměstnanců - to vše vyžaduje hromadný nábor zaměstnanců.

Jsme schopni realizovat hromadný nábor kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců co nejdříve, a to i na rozmanité pracovní pozice:

  •  nekvalifikovaní dělníci
  •  organizované skupiny pracovníků s vedoucím skupiny
  •  odborníci
  •  pracovníci průmyslu (automobilový, elektrotechnický, logistika, potravinářský, stavební, strojírenský)
  •  a sektoru služeb (hotelnictví, obchodní společnosti, supermarkety, zdravotnictví).

Díky naší síti poboček si můžete objednat hromadný nábor personálu kdekoli v ČR. Mnohaletá úspěšná práce nám umožňuje okamžitě analyzovat situaci na trhu práce. Díky tomu klient obdrží jasně definovanou strategii výběru odborníků spolu s efektivní reklamní kampaní a podporou našeho kontaktního centra.

Účinnost a bezpečnost při výběru zaměstnanců s Europa Workintense:

Široké portfolio služeb, flexibilita a různé způsoby hledání zaměstnanců nám umožňují splňovat ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků a jsme schopni vyhledat nejvhodnější kandidáty na požadované pozice. Proto téměř všechny firmy, které nám svěřili vyhledávání a výběr zaměstnanců, služby temporary help nebo personální leasing, jsou dnes našimi stálými zákazníky. Úspěšná realizace našich projektů není nic jiného než výsledek důvěryhodné spolupráce a vysoké kvalifikací odborníků personální agentury Europa Workintense.

Chápeme potřeby každého klienta a jsme schopni rychle a efektivně vyhledat potřebné pracovníky. Můžete zanechat Vaši objednávku nebo se telefonicky obrátit na naše experty.

 Jak si objednat službu recruitment? Kontaktujte jednu z poboček společnosti Europa Workintense nebo umístěte Vaši objednávku na našich webových stránkách.