Rychlý start Vaší kariéry
You are here:
  1. Domů
  2. / Pro uchazeče
  3. / Ještěrka do 5 tun

Ještěrka do 5 tun

Ještěrka do 5 tun je nezbytným nástrojem ve skladu s významnou nákladní dopravou. Nicméně, ve srovnání s výkonnějšími modely takové zařízení je dostatečně kompaktní a pracuje v uličkách různých šířek.

Doba čtení: 3 mins
Ještěrka do 5 tun je nezbytným nástrojem ve skládu

Ještěrka do 5 tun je nezbytným nástrojem ve skladu s významnou nákladní dopravou. Nicméně, ve srovnání s výkonnějšími modely takové zařízení je dostatečně kompaktní a pracuje v uličkách různých šířek.

Ještěrka do 5 tun kombinuje sílu a plynulost pohybu, bezpečnost a multifunkčnost, moderní design a tradiční kvalitu. Práce s touto technikou je jednoduchá a efektivní, je to zábava.

Zvládne intenzivní provoz, který zajistí hladký chod Vašeho podnikání, a to i když se počítá každá minuta.

Tato technika se vyznačuje nízkou spotřebou energie, a tím i nízkými náklady na palivo. Spolehlivost montáže a kvalita dílů slibují dlouhou životnost bez časté údržby. Má výhody od efektivního provozu a vyšší produktivity, které se brzy stanou zřejmé - další pádný argument ve prospěch.

Ještěrka do 5 tun je požadována v různých průmyslových odvětvích, v logistických skladech, může pracovat i v těch nejtěžších podmínkách a je schopna pohybovat těžký náklady bez instalace jeřábu.

Dieselová ještěrka 4-5 tun je vybavena vysoce kvalitním motorem, zlepšeným přenosem a spolehlivými uzly a mechanismy. Hladina hluku a vibrací jsou redukovány. Řidič pracuje v bezpečnosti a pohodlí, a práce se provádí rychle, efektivně a v souladu s ekologickými normami.

Ještěrka do 5 tun je schopna pracovat jak s jednicovými, tak i s paletovými náklady, a jejich přesun na dostatečně velké vzdálenosti není žádný problém. Ještěrka do 5 tun je ergonomický a spolehlivý stroj, který umožňuje efektivně a rychle provádět veškeré úkony manipulace s nákladem.

Řidič ještěrky do 5 tun je specialista, který řídí stroj a všechny mechanismy upravené pro manipulaci a zvedání. Řidič je zodpovědný za bezpečnost nákladů, proto musí manipulovat s nákladem pečlivě a opatrně pro kvalitní plnění své práce.

Řidič ještěrky do 5 tun provádí řízení vozíku s nosností až 5 tun, akumulátorové nakladače a všechny speciální zdvihací mechanismy a zařízení, pokud provádějí nakládání a vykládání nákladu. Údržbu a opravy vozíku a všechny jeho mechanismy. Instalaci a výměnu vyměnitelné zvedacích zařízení a mechanismů. Podílí se na provádění preventivní údržby vozíku, zvedacích mechanismů nebo zařízení. Nabíjí baterii.

Řidič ještěrky do 5 tun musí znát: zařízení vysokozdvižných vozíků; způsoby nakládání a vykládání zboží ze všech druhů dopravy; pravidla pro zdvihání, manipulaci a uložení; pravidla silničního provozu na území podniku; základní informace o elektrotechnice.

Kategorie: