Rychlý start Vaší kariéry
You are here:
  1. Domů
  2. / Pro uchazeče

Hledám práci: zaměstnání, nabídky práce, brigády - Praha, Brno, Ostrava

Read time: 4 mins
Hledám práci: zaměstnání, nabídky práce, brigády – Praha, Brno, Ostrava

Hledáte práci? Personální agentura Europa Workintense s centrálou v Praze nabízí zájemcům z ČR, ale také ze zemí střední a východní Evropy a asijských států nabídky zaměstnání na trhu práce v České republice.

Našim uchazečům nabízíme práci dlouhodobého a krátkodobého charakteru formou dočasného přidělení v průmyslových odvětvích a sféře služeb:

  •  průmysl: automobilový, elektrotechnický, nábytkářský, polygrafický, potravinářský, stavební, strojírenský, textilní, nebo skladové zkompletování personálem a jiné.
  •  služby: hotelové, úklidové, zdravotnické, obchodní společnosti, sítě supermarketů atd.

Dle Vaší kvalifikace a specializace nabízíme zaměstnání přímo v naší společnosti a také přidělujeme agenturní zaměstnance našim smluvním partnerům na jejich pracoviště.

Práci v Česke republice zprostředkujeme také cizincům, nebo cizincům s trvalým pobytem v ČR a občanům ze zemí EU. 

Naše personální agentura Vám pomůže u vyhledávání vhodného zaměstnání, nabídne volné místo odpovídající Vašim představám a kvalifikaci. Nabízená volná místa a nabídky zaměstnání se zejmena nachazejí ve Středočeském kraji (včetně Praha - město), a také po celé ČR. U nás najdete stálé zaměstnání, ale nabízíme i možnost brigády.

Naše rozsáhlá nabídka práce Vás zaručeně překvapí, nabízíme práci v nejrůznějších průmyslových odvětvích, pro veškeré profese manipulačního charakteru. Jedná se o profese od manipulačních dělníků bez požadavku na vzdělání až po řemeslníky, vyškolené svářeče, obráběče kovů a řidiče kamionů, vysokozdvižných a elektrických vozíků.

Registrace nových uchazečů o zaměstnání do naší databáze se realizuje na pracovním portálu Workmarket, který provozuje naše společnost. Pro zařazení do naší elektronické databáze stačí vytvořit účet a vyplnit dotazník pro uchazeče o zaměstnání na tomto pracovním serveru.

V sekci „Nabídky práce“ naleznete aktuální nabídky volných pracovních míst. Nabízíme nabídky práce na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr, krátkodobé i dlouhodobé brigády. Hledáte dobré brigády v Praze, Brně nebo jiných místech? V naší nabídce práce jsou pouze ověřené a aktuální brigády a nabídky práce od přímých zaměstnavatelů.

Proč si hledat práci přes personální agenturu?

  •  Jistota při hledání práce: jednáte s jedním konzultantem, který se o Vás stará, domluví Vám pracovní pohovor ve firmě. S přiděleným konzultantem můžete srovnávat nabídky práce a vybrat tu nejvhodnější.
  •  Odborná pomoc při zpracování životopisu. Začínáte hledat práci? Konzultant personální agentury Vám poradí, co přidat do Vašeho životopisu, co vypustit a jak jej dále upravit, aby působil co nejprofesionálněji.
  •  Pravidelné nabídky práce ve Vašem oboru od různých zaměstnavatelů. Tím se výrazně zvyšuje pravděpodobnost, že najdete vhodnou práci.
  •  Personální agentura působí jako „osobní poradce“, který se bude snažit udělat vše, abyste získali vhodnou práci.
  •  Možnost dozvědět se jaké znalosti firmy obecně požadují, co nabízejí srovnatelní uchazeči a na čem byste ještě měli zapracovat.
  •  Planování kariéry. Pokud budujete svoji kariéru, mohou Vám odborníci agentury pomoci si zjistit další možnosti rozvoje Vaší profesní kariéry.

Pokud reagujete na jeden z našich inzerátů nabídky práce nebo chcete být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání a databáze brigádníků, prosím zaregistrujte se. Registrace Vám umožní vyplnit dotazník pro uchazeče o zaměstnání a zabere Vám jen pár minut.

 Ještě jeden důvod proč hledat práci u nás - za zprostředkování zaměstnání neplatíte žádné poplatky!